كاربرد حفاظ های شاخ گوزنی رو دیواری چیست ؟

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی از حفاظ ها دارای قیمت پایین تری است ولی به علت قطعات كوچك و نوك تیز فراوان موجود در آن از ایمنی بالایی نیز برخوردار بوده این نوع گارد در ویلاهای با متراژ بالا یا در ساختمان هایی كه می خواهند هزینه كمتری كنند گزینه مناسبی می باشد.

 
ضخامت میلگرد های به کار رفته در گارد شاخ گوزنی
 
گارد های شاخ گوزنی رو دیواری  باید از میلگرد های صاف و سیقلی تولید شوند. میلگرد ها قطر های متنوعی دارند و معمول ترین ضخامت موجود در بازار ضخامت 9 و 10 میلی‌متری می‌باشد. البته که قطر 10 کیفیت بالاتری داشته و به راحتی قابل خم شدن یا برش خوردن توسط سارقین نخواهد بود چرا که آگر از میلگردی با ضخامت کم و پایین‌تر استفاده گردد قابل خم و شکسته ششدن است و ارتفاع بالاتر هیچ مقاومتی ندارد.
 
حفاظ شاخ گوزنی دیواری
 

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ 

 
حفاظ شاخ گوزنی یکی از جدیدترین انواع گارد های دیواری بودهاگر به دنبال ایجاد امنیت هستند از گارد شاخ گوزنی و سایر گارد ها استفاده کنید گارد شاخ گوزنی از متریال و الگو خاص و منحصر به فردی الهام گرفته و به خاطر وجود شاخک های در هم تنیده ایمنی و امنیت را به ارمغان می آورد.  جنس گارد شاخ گوزنی از میلگرد است. برای رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی از رنگ روغنی، رنگ پودری و کوره ای استفاده می شود.
 
حفاظ کله گاوی روی دیوار

استفاده از نرده های شاخ گوزنی در مراکز و مکان های مختلف

 
حفاظ شاخ گوزنی  برای دیوار هایی است که ارتفاع بالایی نداشته و حفاظ ها در آن ها کاربرد بالایی دارند زیرا که افزایش ارتفاع دیوار ها با نرده محافظ میتوان ایمنی را برقرار کرد هر چه ارتفاع محافظ بالاتر در نظر گرفته شود امنیت و ایمنی افزایش میباد و طیع هر چه ارتفاع و تراکم پایین‌تر باشد قیمت حفاظ پایین‌تر است.

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا