كاربرد حفاظ شاخ گوزنی دیوار محوطه - تولید نرده حفاظ گوزنی

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی در اندازه ها و تراكم های متنوع سفارش داد. حفاظ شاخ گوزنی از میلگردهای نوك تیزی تشكیل شده است كه به هم جوش خورده اند و دارای استحكام بالایی در مقابل سرقت بیگانگان میباشد.

 
بررسی عوامل موثر در قیمت حفاظ گوزنی
 
حفاظ شاخ گوزنی دیوار محوطه قیمت پایین تری نسبت به سایر مدل ها داشته  به دلیل قطعات کوچک و نوک تیز فراوان موجود در آن از امنیت بالایی دارد  و در ویلاهای با متراژ بالا یا در ساختمان هایی که می خواهند هزینه کمتری کنند گزینه مناسبی می باشد.
 
حفاظ شاخ گوزنی دیوار ساختمان
 

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

 
حفاظ شاخ گوزنی  دیواری برای تامین امنیت بر روی دیوار نصب شده و دارای شاخک های در هم فرو رفته که کاملا عبور سارقان و هر نوع جنبنده ای  را غیر ممکن می‌کند. این نوع محافظ دزدگیر در محوطه باغ‌ها، خانه‌ها، ویلاها  استفاده میگردد شاخه‌های بلند و تیز آن مانند شاخ‌های گوزن است و راهی برای عبور دزدان نمی‌گذارد.
 
حفاظ دور محوطه ساختمان

کاربردهای گارد شاخ گوزنی

 
حفاظ شاخ گوزنی یک نرده حفاظی برای پنجره های مسکونی یا دفاتر اداری نیز است این محافظ برای تمام دیوارها با عرضهای مختلف مناسب بوده و می توان از این حفاظ برای برقراری امنیت در بالکن و حیاط های کوچک آپارتمانی نصب کرد می توان در اطراف باغ های شخصی و ویلاها نیز حفاظ شاخ گوزنی نصب کرده و از مزایای این حفاظ بهره‌مند شد.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا