حفاظ شاخ گوزنی دور ساختمان - نرده ضد سرقت

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی در هنگام ساخت به صورت نوك تیز گیوتین خورده تولید میشوند به طوری كه اكر فردی در هنگام سرقت بخواهد از این حفاظ عبور كند به فرد متجاوز آسیب میرساند.

 
 
ایمنی یک راهکار بسیار مهم است و حفاظ یک شی ماندگار و بادوام میاشد و کالایی نیست که برای شما همه روزه و هر زمان که خواستید در کوتاه ترین زمان ممکن تهیه کنید  این امر نسبتا طولانی و مهم را به یک فرد خبره که دانش لازم را هم دارد بسپارید. این مدل حفاظ علاوه بر این که از لحاظ امنیت در درجه بالایی قرار گرفته موانعی برای خطرامحافظت در برابر خطرات احتمالی است  از نظر استحکام هم بسیار کاربردی است.حفاظ شاخ گوزنی دور ساختمان که حتی در ساختمان های مسکونی هم مورد استفاده قرار می گیرند ساختاری ساده ولی کاربردی و کامل دارند. 
 
 
 گارد شاخ گوزنی دور دیوار
 

حفاظ شاخ گوزنی چیست ؟

 
حفاظ شاخ گوزنی یکی از حفاظ های آهنی دیوار و محافظتی میباشد که با خلاقیت بسیار خارق العاده ای برای به دام انداختن افراد مزاحم دارد. هیچ راه فراری از این نرده آهنی محافظ دیوار برای هیچ جانورزنده ای وجود ندارد. ویژگی های بسیار زیادی برای نرده آهنی شاخ گوزنی است  اما در نهایت این حفاظ آهنی دیوار را می توان از جمله پر استفاده ترین انواع حفاظ دیوار دانست. 
 
 
حفاظ شاخ گوزنی دور محوطه
 

عوامل تاثیر گذار در قیمت حفاظ شاخ گوزنی

 
قیمت حفاظ شاخ گوزنی با توجه به تراکم و وزن آن می تواند متفاوت است. هر چقدر که تراکم شاخه‌ها و میلگرد به کار رفته بالاتر رود قطعا نرده سنگین‌تر و متناسب با آن قیمت نیز افزایش خواهد یافت.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا