كاربرد نصب حفاظ شاخ گوزنی - بهترین نرده حیاط

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی از جمله حفاظ هایی بوده كه تنوع بسیار بالایی در رنگ دارد و میتوان هماهنگ با نمای ساختمان آن را تهیه كرد و موجب زیباتر شدن نمای ساختمان ها گردد.

 
ضخامت میلگرد نرده شاخ گوزنی مورد استفاده و رابطه آن با قیمت حفاظ
 
نرده شاخ گوزنی با میلگردهای شماره 10،9،8 و 12 تولید شده که هرکدام مزایا و معایب خود را دارند.  هرچه ضخامت میلگرد کمتر باشد قیمت آن نیز کمترو می توان گفت ضخامت میلگرد و هزینه ی آن رابطه مستقیم دارند در واقع هدف از نصب حفاظ شاخ گوزنی نصب محافظی با مقاومت بالاس بنابراین توصیه میشود حفاظی را خریداری کنید که ضخامت بالاییبرخوردار است.
 
نصب حفاظ شاخ گوزنی
 

عوامل مؤثر بر انتخاب نوع حفاظ دیوار

 
انتخاب حفاظ دیوار در واقعکمی میتواند انتخاب سختی و بسیار دشوارباشد اگر دانش و آگاهی پایینی در این راستا در اختیار مصرف کننده نباشد. در خرید حفاظ باید توجه داشته باشید که در واقع باید پول بسیاری خرج کنید تا بتوانید امنیت را تا حد زیادی برآورده کنید. هرچقدر هم که شما هزینه‌های بیشتری را برای حفاظ در نظر بگیرید انتخاب شما نیز متنوع‌تر خواهد شد. البته باید بدانید که هزینه‌های اضافی هم خوب نخواهد بود.
 
نصب حفاظ شاخ گوزنی در تراکم های متفاوت
 

منظور از تراکم محافظ شاخ گوزنی چیست؟ 

 
منظور از تراکم در گارد های محافظ شاخ گوزنی تعداد شاخه های اصلی در هر دو متر حفاظ است. روش تشخیص تراکم نرده ها شمردن میله های عمودی روی پروفیل (شاسی) می باشد. ضخامت میلگرد به عنوان تنها فاکتور مقاومت بررسی نمی گردد و یک شاخه به تنهایی مقاومت کافی نداشته و ممکن است به راحتی خم و بریده شوند
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا