رنگ آمیزی محافظ با رنگ الكترواستاتیك (كوره ای )

(اخبار)

گارد شاخ گوزنی از جمله مهم ترین نوع معماری و ساختمان سازی ایست این گارد ها از جمله محافظ های نسل مدرت میباشند كه برای تضمین ایمنی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند.

 
استفاده از رنگ پودری الکترو استاتیک برای حفاظ
 
در روش رنگ آمیزی محافظ با رنگ الکترواستاتیک به این صورت ست که در این روش رنگ پودری بر روی یک سطح از حفاظ پاشیده میگردد و با کمک الکتریسیته به تمام سطوح پاشیده میشود تا به صورت یکنواخت جذب فلز شود تا مقاومت حفاظ در انواع شرایط جوی بسیار مقاوم گردد و طی مدت زمان طولانی بر اثر باد و بارن و غیره ... از بین نمیرود.
 
رنگ آمیزی محافظ با رنگ الکترواستاتیک

ضخامت میلگرد های به کار رفته در حفاظ شاخ گوزنی

 
حفاظ های شاخ گوزنی باید از میلگرد های صاف و سیقلی ساخته شوند. میلگرد ها قطر های مختلفی دارند و معمول ترین ضخامت موجود در بازار ضخامت 9 و 10 میلی‌متری می‌باشد. البته که قطر 10 کیفیت بالاتری داشته و به راحتی قابل خم شدن یا برش خوردن توسط سارقین نخواهد بود چرا که آگر از میلگردی با ضخامت کم و پایینتر استفاده گردد قابل خم و شکسته ششدن است و ارتفاع بالاتر هیچ مقاومتی ندارد.
 
 حفاظ شاخ گوزنی

تراکم حفاظ شاخ گوزنی 

 
تراکم های نرده شاخ گوزنی مختلف بوده و به بیان های زیادی آن را شرح میدهند اما تراکم تعداد شاخه های اصلی در پنل های دو متری میباشد شاخه های اصلی حفاظ مستقیما به پنل اصلی جوش میخورد شاخه هی فرعی  حفاظ به شاخه های اصلی جوشکاری میشوند. 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا