قیمت حفاظ شاخ گوزنی چقدر است؟

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزن در ایران با تراکم و ارتفاع متفاوت تولید می شود. اما اینکه حفاظ شاخ گوزنی چه ارتفاع و چه تراکمی برای شما مناسب است می توانید از کارشناسان فنی ما کمک بگیرید. در برخی موارد ارتفاع زیاد با تراکم کم موثرتر است. در برخی موارد، زمانی که دیوار پهن دارید، محافظت از شاخ گوزن با تراکم بالاتر گزینه بهتری برای شماست.

بنابراین قبل از تصمیم گیری در مورد ارتفاع و تراکم حفاظ شاخ گوزنی، حتما با کارشناسان فنی ما تماس گرفته و بهترین گزینه را برای محیط مورد نظر خود انتخاب کنید.
امروزه با گسترش شهرها و احتمال سرقت، لزوم استفاده از حفاظ همچنان در اولویت قرار دارد، اما برای حفظ زیبایی ساختمان، طراحان و دکوراتورها در صنعت ساختمان سازی، ساخت نرده های محافظ زیباتر و مقاوم تر را مد نظر قرار داده اند.

 

حفاظ شاخ گوزنی چیست


روش صحیح محاسبه تراکم نرده روی دیوار شاخ گوزنی در چند سال اخیر از دو فرمول مختلف پیروی می کند که سازندگان مختلف از فرمولی استفاده می کنند که تعداد شاخه ها را زیاد می کند که در محاسبه تراکم مشکلات زیادی دارد. اصلا درسته روش جدیدتر که به سایر سازندگان از صنایع حفاظت اراضی توصیه می شود، روش محاسبه و شمارش کلیه انشعاباتی است که به کف کار متصل می شوند.

به این ترتیب تمام شاخه های بآهن سازهی که از کف بالا آمده اند (در پانل یک متری) می شماریم و در 2 ضرب می کنیم و تراکم حفاظتی مورد نظر را به دست می آوریم. دلیل ضرب در 2 این است که ردیف روی دیوار شاخ گوزن در دو پانل متقارن یک متری ساخته شده است، تعداد شاخه های یک متر در متر بعدی دقیقاً یکسان است، یعنی اگر 14 شاخه در یک متر باشد. پانل یک متری دارای 28 انشعاب.

برای بحث در مورد راجب که بهترین نوع محافظ برای شاخ گوزن است باید نکات زیادی را در نظر گرفت. صنعت حفاظ خاکی فلزی با بیش از دو دهه تجربه در تولید حفاظ شاخی، با اشتباهات فراوان به این نتیجه رسید که بهترین نوع حفاظ شاخی کدام است. امروزه صنایع فلزی آهن سازه حافظ با توجه به تجربه چندین ساله خود موفق به تولید بهترین نوع شاخ ها شده است که هم از نظر طراحی ایمن ترین و غیرقابل نفوذ ترین و هم از نظر زیبایی و استحکام بهترین هستند.

در صورت نیاز به مشاوره قبل از خرید، برای انتخاب و خرید بهترین نوع حفاظ شاخ، حتما با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

 

نرده شاخ گوزنی چیست

 

حصار شاخ گوزنی

امروزه نرده های شاخی را می توان در اندازه ها، رنگ ها و متریال های مختلف تولید و عرضه کرد که این نرده ها در طرح های مختلف متناسب با ظاهر ساختمان و عناصر زیبایی شناسی موجود می باشند که در برخی موارد حتی صرفاً برای جلوه دادن ظاهری زیبا، در دیوار.

حصار شاخ یک انتخاب بسیار مناسب برای زمین های کشاورزی، دامداری و سایر مکان های کشاورزی است. امنیت بالای این نرده از عبور حیوانات مزاحم به محیط کشاورزی شما جلوگیری می کند و با توجه به ارتفاع زیاد این نرده نگرانی از ورود سارقان به زمین های کشاورزی را برای شما راحت می کند.

کارت حفاظت از شاخ گوزن
برای ساخت حفاظ شاخ گوزنی، کیت آهن سازه گارد از بهترین طرح حفاظ شاخ گوزنی استفاده می کند. به گزارش مجموعه ما، نقشه ساخت شاخ گوزن باید دارای فاکتورهای امنیتی بالایی باشد. هر چه تراکم امنیتی بیشتر و پلان بهتر باشد، حصار غیرقابل نفوذ تر است. فاصله بین شاخه های این حفاظ برای تامین امنیت این نرده بسیار مهم است. در زیر نقشه حفاظت از شاخ گوزن از مجموعه آهن سازه گارد را مشاهده می کنید.
عوامل موثر بر قیمت شاخ
عوامل زیادی بر قیمت شاخ گوزن تاثیر می گذارد. هزینه محافظ گوزن بسته به تراکم و وزن آن می تواند متفاوت باشد. هر چه تراکم شاخه ها و میلگردهای تقویت کننده استفاده شده بیشتر باشد، نرده سنگین تر و قیمت آن بیشتر می شود.

در مناطق خارج از شهر به دلیل خلوت تر بودن و اینکه سارق زمان بیشتری برای بریدن میلگردهای تقویت کننده داشته باشد، استفاده از نرده هایی با تراکم بالاتر ضروری و مهم است که البته نسبتاً بیشتر خواهد بود. -قیمت بالا اگر از درب ورودی فلزی خوبی نیز استفاده می کنید، این ویژگی بسیار بیشتر نشان می دهد.

اما از تراکم کمتر می توان برای مسکن شهری استفاده کرد. به طور کلی می توان گفت که قیمت شاخ گوزن بر اساس دو عامل جدا از یکدیگر تعیین می شود. اولی تراکم شاخه های در هم تنیده و دومی قیمت روز آهن و یراق آلات.

 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا