اندازه و ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ سر گوزنی

(اخبار)

انواع حفاظ بالای دیوار در طرح و اندازههای منوعی قابل دسترس و سفارش میباشند از این رو سازنگان بنا به در خواست مصرف كنندگان این نوع حفاظ ها انواع حفاظ شاخ گوزنی و سایر حفاظ ها را در طرح و اندازه و ارتفاع های متنوع تولید و عرضه میكنند.

 
 
از انواع حفاظ شاخ گوزنی می توان به ، بوته ای، نیزار و لیلیوم اشاره نمود. حفاظ شاخ گوزنی قیمت  پایین تری دارد  و در میان مصرف کنندگان از محبوبیت بالاتری برخوردار است. در طرح های دیگر علاوه بر ایمنی بالاتر بر روی زیبایی آنها نیز طراحی انجام شده تا بتواند سلیقه های متنوعی را در بر گیرد ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی بسته به ارتفاع دیوار و نوع حفاظ شاخ گوزنی مورد استفاده متغیر خواهد بود.
 
ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی
 
 

امنیت حفاظ شاخ گوزنی

 
ساختار و امنیت حفاظ شاخ گوزنی طوری میباشد که سارق هم اگر حرفه ای ولی با توجه به نوک تیز و برنده میلگردهای بکار رفته در ساخت حفاظ ، امکان عبور از آن را نخواهد داشت. در تولید  حفاظ از فولاد مقاوم و میلگردهای ۱۰ استفاده شده و ارتفاع آن بسته به شرایط از ۳۰ تا ۱۴۰ است.
 
امنیت محافظ شاخ گوزنی
 
 

تولید محافظ شاخ گوزنی بالای دیوار 

 
حفاظ شاخ گوزنی از نرده حفاظ با استفاده از کمترین طراحی و به شکل ساده تهیه شده و به علت پایین بودن قیمت حفاظ شاخ گوزنی طرفداران بسیاری داشته و دارد. حفاظ شاخ گوزنی در 3ردیف اصلی و 3ردیف فرعی ساخته و تولید میگردد تعداد شاخه های اصلی در هر متر حفاظ را تراکم میگویند.

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا