قیمت محافظ آكاردئونی درب آپارتمانی - حفاظ درب ضد سرقت

(اخبار)

درب آكاردئونی یكی از محصولات حفاظتی به شمار می آید كه با استفاده از آن و نصب بر روی تمام مدل دیوارها می توان موجب تضمین امینت ساختمان های مختلف گردید.

 
 
مدل حفاظ آکاردئونی یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر قیمت حفاظ آکاردئونی است. زیرا طراحی و تولید مدل های متنوع گارد با هم تفاوت دارند و در برخی از این مدل ها کاملا متفاوت می باشند. به هر میزان کار بیشتری صرف طراحی مدل خاص حفاظ انجام شده باشد و ضریب ایمنی بالاتری دارد در نتیجه آن حفاظ قیمت حافظ درب بالاتری خواهد داشت.
 
قیمت محافظ آکاردئونی
 

حفاظ درب ضد سرقت

 
عیب درب های ضد سرقت در قسمت قفل آنهاست و همچنین بزرگ‌ترین عیب درب آکاردئونی در قسمت لولای آن بوده که اغلب سارقان از طریق دیلم انداختن در آن کشویی اکاردئونی را به صورت برعکس باز میکنند.اما اگر درب های محافظ از ساختاری با ضریب امنیتی بالا و برترین قفل ها و برترین متریال ها به کار گیری شود میتواند مبرا از عیب گردد و دیگر مشکلی ایجاد نکند.
 
حفاظ درب ضد سرقت
 

بهترین حفاظ درب آپارتمان

به کار گیری از گارد آهنی درب آکاردئونی برای آپارتمان جهت جلوگیری از سرقت بسیار مورد استقبال است. ساختمان هایی که از حفاظ پنجره آهنی، حفاظ نرده ای و حفاظ درب آپارتمان استفاده می کنند با دزدی و سرقت روبرو نمی شوند.

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا