تراكم و امنیت درب محافظ آكاردئونی - نرده درب ورودی

(اخبار)

درب آكاردئونی دارای انواع مدل های متنوع از طرح های و مختلف و گوناگون نیز می باشد و به همین جهت به نحو احسنت پاسخگوی نیاز تمام مصرف كنندگان بوده است.

 
تراکم حفاظ آکاردئونی
هر چه میزان  تراکم حفاظ آکاردئونی و تسمه ها بیشتر باشد و از آهن بیشتری در آن استفاده شده باشد به همان میزان نرده از لحاظ امنیتی  قیمت بالاتر خواهد بود.ودر واقع  به همان میزان باعث میشود تا نرده آکاردئونی درب خانه شما ضریب امنیتی بالاتری داشته باشد و امکان ورود سارق را نا ممکن سازد.
 
تراکم حفاظ آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی چیست ؟

 
حفاظ آکاردئونی از پر طرفدارترین گارد های امنیتی بر روی درب ورودی منزل بوده که این حفاظ بدون اینکه ایجاد  لطمه و خسارت به نمای بیرونی یا دکوراسیون فضای داخل بزند، امنیت قابل قبولی را ایجاد کند. حفاظ درب آکاردئونی میتواند  پارکینگ ساختمان های مسکونی و تجاری حفاظ پنجره دوجداره و حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی ریسک سرقت را کاهش می دهند.
 
گارد امنیتی درب آپارتمان
 

درب محافظ آکاردئونی چیست ؟

 درب آکاردئونی به عنوان حفاظ بر روی درب های ورودی چوبی ضد سرقت ساختمان ها در برابر سارقین و افراد مزاحم نصب میشود که با به کار گیری از اين حفاظ کشویی آهنی برای هميشه از ورود افراد غريبه به ساختمان خود خیالی راحن داشته باشید 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا