پرفروش ترین محافظ بالای دیوار - خرید نرده حفاظ

(اخبار)

نرده محفاظ شاخ گوزنی با توجه به ظاهر زیبا و تنوع در طرح های آن توانسته در بین مدت زمان كوتاهی سازندگان و افرادی كه خواستار حفظ ابتدایی‌ترین و پیش پا افتاده ترین روش امنیتی ساختمان بوده اند جایگاه ویژه ای برای خود ایجاد كند.

 
 
 حفاظ شاخ گوزنی بر روی بستر های متنوعی از جمله دیوارهای فلزی و یا کامپوزیت های مختلف قابلیت نصب را دارند نرده شاخ گوزنی فلزی یکی از برترن روش و پرفروش ترین نوع محفاظ ها می باشد از آن جا که جنس آن ها فلز می باشد طول عمر بسیاری و البته مقاومت بالایی را دارا هستند. متجازان هر چقدر حرفه ای باشد در برابر گیوت های تیز حفاظ شاخ گوزنی کارایی نخواهد داشت به همین علت امنیت کامل فراهم خواهد شد.
 
حفاظ شاخ گوزنی

تراکم محافظ شاخ گوزنی روی دیوار 

 
حفاظ شاخ گوزنی به صورت متراکم در طول و عرض و همچنین در رنگ های متنوع توسط در مشتریان محترم تولید می گردد محافظ شاخ گوزنی با وجود ظاهری زیبا که به سر دیوار ساختمان ها می دهد جنبه ی امنیت را دارد به علت تراکم و تیز بودن نوک حفاظ و همچنین ساختار آن باعث شده تا عبور از روی این حفاظ غیر ممکن باشد.
 
تراکم محافظ شاخ گوزنی روی دیوار
 

قیمت محافظ شاخ گوزنی 

 
قیمت گارد روی دیوار شاخ گوزنی مثل شاخ های گوزن خانه های شما را امن می کند و در طول شبانه روز از خانه و ویلای شما را حفاظت می کند.  حفاظ شاخ گوزنی  با ساختاری متفاوت نسبت به حفاظ نرده های قدیمی  تولید شده است. سر این حفاظ ها شاخ گوزنی بسیار تیز می باشند که توسط افرادی کار آزموده در کنار هم به صورت زنجیری جوش داده میگردند. 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا