تولید محافظ شاخ گوزنی - نصب نرده حفاظ

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی نمونه ای از گارد حفاظ روی دیوار میباشد كه به علت ایمنی بالا و تیز بودن نرده و فولاد بكار رفته در این نرده حفاظ از محبوبیت بالایی برخوردار میباشد.

 
حفاظ‌ های شاخ گوزنی با توجه به شکل و ظاهر منحصری به فردی را دارا  هستند. این گاردهای حفاظتی نرده‌هایی با شکل‌های متنوع و در اندازه‌های مختلف دارند. ارتفاع نیزه‌ها در این مدل‌های متنوع با یکدیگر فرق داشته و علت اصلی تولید حفاظ شاخ گوزنی ایجاد امنیت بالا است. بنابراین از آن در هر جایی که ضرورت دارد میزان امنیت بیشتری برای آن مکان به وجود بیاید استفاده میگردد بیشترین استفاده از حفاظ شاخ گوزنی در محیط‌های بیرونی است. این نوع از حفاظ ویژگی بسیار زیادی دارد. ارتفاع بالای آن بزرگ‌ترین مزیت آن است. ارتفاع زیاد و نوک‌های تیز و متعدد آن سبب میگردد تا کسی قادر نباشد از آن عبور کند.
 
تولید نرده محافظ شاخ گوزنی

انواع محافظ بالای دیوار 

 
حفاظ شاخ گوزنی محافظ پر فروش و پر طرفدار بالای دیوار بوده که وجود آنها سبب می گردد ایمنی کاملی برای ساختمان ها فراهم گردد. تولید و نصب حفاظ ها به آسانی صورت میگیرد به همین علت با داشتن ویژگی های منحصر به فرد دیگر همواره مورد انتخاب خریدار قرار می گیرد. اگر به حفاظ های شاخ گوزنی و سایر حفاظ ها بعد از نصب دست بزنید و کمی به حفاظ فشار آورده شود متوجه لرزش در حفاظ می شود.
 
حفاظ شاخ گوزن روی دیوار

امنیت حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار 

 
حفاظ های قدیمی از امنیت و زیبایی کافی برخوردار نبودند و بسیار از تولید کنندگان و طراحان از گارد های جدید استفاده می گردند برخی از این حفاظ هاعبارتند از : حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ نخل مرداب و حفاظ نی زار. حفاظ شاخ گوزنی اگر حفاظ شاخ گوزنی را بر روی زمین قرار دهید عبور از روی آن غیر ممکن و یا بسیار سخت خواهد بود پس عملا عبور از آنها بر ری دیوار کاملا غیر ممکن است. 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا