قیمت نرده شاخ گوزنی - سفارش حفاظ سر گوزنی

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی دارای مشخصات فنی ساخت مانند ارتفاع، تراكم و رنگ‌آمیزی نیز می‌باشد كه در تعیین قیمت حفاظ شاخ گوزنی برای ساختمان نقش دارند.

 
قیمت نرده شاخ گوزنی 
 
قیمت نرده شاخ گوزنی  نرده شاخ گوزنی از نظر عرض، ضخامت میلگرد (10 - 9)، ارتفاع  و روش جوشکاری با هم متفاوت بوده تمامی این موارد در قیمت نرده شاخ گوزنی  تاثیر مستقیم دارد. به دلیل افزایش قیمت میلگرد برخی از سودجویان در تلاشند هستند که از وزن آن کم کرده و اما این کار باعث می گردد که ایمنی نرده شاخ گوزنی پایین بیاید و در این صورت خریدار ضرر می کند.
 
قیمت نرده شاخ گوزنی
 

حفاظ شاخ گوزنی

 

قدیم روش های بسیاری برای محافظت از خانه ها و دیگر  مکان ها استفاده میشد روش های مانند استفاده از نگهبان که هنوز هم مر سوم است اما ، سالیان زیادی است که به سر رسیده و این روزها انواع روش های  امنیتی و محافظتی مانند دوربین مدار بسته _ سیستم دزدگیر _ درب ضدسرقت و سایر تجهیزات با توجه به شرایط و بودجه در اختیار همه است. بیشتر مردم بیشتر به امنیت داخل خانه اهمیت میدهند و به معضل حفاظت از بیرون یا ورودی خانه و دیوارها فکر نمیکنند.
 
حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار

جوشکاری حفاظ شاخ گوزنی با استحکام بالا

 

متاسفانه بعضی از افراد سودجو به خاطر پایین آوردن قیمت حفاظ با استفاده از جوش های بی کیفیت  یک طرفه انواع حفاظ ها و متریال بی کیفیت  را تولید می کنند و به عنوان کالای ارزان‌تر به مشتری میفروشند و توجه آنها را جلب میکنند می دهند. نوع جوش ملاک های دیگری مانند مهارت افراد در جوشکاری مهم است که در شرکت ما بهترین متخصصان برای این کار انتخاب شده اند.

 

  • جوش الکترود
  • جوش CO2

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا