گارد حفاظ شاخ گوزنی چیست ؟ سفارش خرید حفاظ

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی گونه ای از نرده حفاظ با استفاده از كمترین طراحی و به شكل ساده ساخته شده و هنوز هم به علت پایین بودن قیمت حفاظ شاخ گوزنی طرفداران بسیاری دارد.

 
حفاظ شاخ گوزنی 
 
 
به کار گیری از گارد حفاظ شاخ گوزنی  برای حفاظت از منازل، محیط های اداری، باغ و ویلا بسیار رونق پیدا کرده تولید کنندگانی که به ساخت این نرده ها میپردازند  در تلاشند که گاردی مقاوم و زیبا تولید کنند. استفاده از حفاظ شاخ گوزنی ، به علت طراحی خاص که دارد. حفاظ شاخ گوزنی به گونه طراحی و تولید  شده است که فرد متجاوز با دیدن نرده ها از سرقت منصرف می شود. هر چقدر که تراکم این نرده ها بیشتر باشد، امنیت خانه و محیط نیز افزایش پیدا می کند.  
 
 گارد حفاظ شاخ گوزنی
 
 

تراکم و ارتفاع و عرض و رابطه آن با  قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی

 
در حفاظ شاخ گونی منظور از تراکم شاخه ها نسبت تعداد ردیف های اصلی در طول مشخص می کند  که استاندارد طول شاسی های حفاظ شاخ گوزنی به طور دقیق به 2متر میرسد که  روش تشخیص تراکم نرده ها شمارش تعداد میله های عمودی روی پروفیل شاسی است به طور قطع ضخامت میلگرد به عنوان تنها فاکتور مقاومت بررسی نمی گردد و یک شاخه به تنهایی مقاومت کافی نداشته و ممکن است به راحتی خم و بریده شوند.
 
تراکم و ارتفاع محافظ شاخ گوزنی

نصب محافظ شاخ گوزنی 

 
در نصب حفاظ شاخ گوزنی  باید نوع حفاظ شاخ گوزنی و محل نصب حفاظ را در مورد توجه قرار گیرد تا بتوان آن را با استحکام بیشتری نصب نمود. نوعی از حفاظ ها میباشند که بر روی شاسی پروفیل تولید می شوند. این نوع از حفاظ ها از استحکام و دوام بالایی برخوردار بوده و پروفیلی که در قسمت شاسی حفاظ ها قرار می گیرد، 20*40 است که با توجه به سفارش مشتریان و برای استحکام بیشتر می توان از پروفیل 40*60 و یا 40*80 استفاده نمود. 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا