حفاظ نرده دیوار چیست و چه كاربردی دارد؟

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی با فرم فلزی كه از میلگرد های تیز و فرم داده شده تولید شده است كه كل سطح دیوار را با نمای زیبا همچون شاخ های گوزن پوشش میدهد و عبور از روی آن را عملا غیر ممكن می كند.

 
انواع حفاظ روی دیوار
در خصوص  حفاظ و نرده دیوار برای واحدهای مسکونی دو عامل مهم در نظر گرفته شده ابتدا کیفیت و در مرحله بعد زیبایی حفاظ روی انتخاب تاثیر دارد. انواع گارد و حفاظ آهنی و گارد فضای محوطه را تحت تاثیر قرار می دهند برای آنکه در منازل مسکونی احساس بدی نداشته و شکل ظاهری نرده دیوار اهمیت دارد اما همیشه استحکام نرده مهم ترین عامل در انتخاب است.حفظ مال و جان مهم ترین وظیفه ای است که هر فرد بر عهده دارد. 
 
انواع حفاظ روی دیوار
 

کاربرد انواع محافظ بالای دیوار 

 
حفاظ روی دیوار محافظی برای جلوگیری از ورود افراد متفرقه به فضای محوطه بوده در مجتمع های مسکونی، آپارتمان ها، خانه های ویلایی، محوطه های کارگاهی، انبارها و … همیشه اقدامات حفاظتی برای جلوگیری از سرقت انجام می گردد. حفاظ درب آپارتمان، حفاظ پنجره دو جداره و نرده روی دیوار از متداول ترین وسیله ها برای حفاظت فضای داخل میبشند با نصب حفاظ دیوار می توان از ورود سارقان جلوگیری نمود.
 
کاربرد انواع محافظ بالای دیوار
 
 

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی یکی برترین محفاظ روی دیوار بوده که ایمنی بسیار بالایی دارد. گارد شاخ گوزنی چشم نواز و دارای ظاهری زیبا میباشد ظاهر نرده تشابه به شاخ های گوزن در هم تنیده میباشد عبور از بالای حفاظ دیوار امکان‌پذیر نمیباشد  و در انتهای نرده ها با نیزه های تیز کار شده  این نرده در برابر رطوبت و نور خورشید آسیب پذیر نمیباشد خمکاری های رو به بیرون و در جهات گوناگون به همراه تراکم بالا در عمل، امکان عبور از آن را از بالا و بین نرده ها غیر ممکن می کند. نرده دیوار شاخ گوزنی از نظر ارتفاع، عرض، تراکم و استحکام یکی از برترین حفاظ های امنیتی میباشد که قابل نصب روی همه دیوارهاست. قیمت نرده بستگی به تعداد شاخه ها، عرض دیوار و ارتفاع حفاظ دارد.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا