كاربرد انواع محافظ دیواری - حفاظ سر دیوار

(اخبار)

علت استفاده كردن از حفاظ نرده ای محافظت و جلوگیری از ورود سارقان و افراد متجاوز به داخل ساختمان و محل زندگی است. انواع محافظ بالای دیوار برای تامین خانه و منزل شما تهیه و تولید شده اند.

مزایای نرده شاخ گوزنی
 
انواع حفاظ دیواری از آهن و فولاد تولید شده و برای محافظت از محوطه و جلوگیی از ورود افراد متفرقه جلوگیری میکند و از محبوبیت زیادی در طی چند سال اخیر برخوردار هستند حفاظ ها همانطور که گفته شد از آن ساخته شده و مانئگاری بالایی دارند و نیاز به مراقیت های زیاد پس از نصب نخواهند داشت.
 
گارد دیواری و انواع آنها

پوشش رنگ کوره ای شاخ گوزنی

بهترین و  ماندگارترین پوش رنگ برای شاخ گوزنی ها رنگ کوره ای یا همان رنگ پودری  است که در مقابل تغییرات فصلی و تابش شدید نور خورشید و برخورد با احسام درشت و خشن ماندگاری بسیار خوبی دارد
 
انواع گارد دیواری حیاط
 

بهترین نرده روی دیوار چیست ؟

نرده حفاظ هایی از انواع حفاظ روی دیوار در بازار توسط صنایع های تولیدی بزرگ حفاظ مانند فلز سازه ، آهن سازه ، ایمن سازه ، حفاظ مارکت و حفاظ صنعت موجود می باشند که این گارد حفاظ ها با قیمت خرید پایین درب کارگاه تهران تحویل داده میشوند که از جمله حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای خار، حفاظ لیلیوم، حفاظ نخل مرداب و حفاظ سر نیزه ای میباشند.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا