رنگ آمیزی محافظ شاخ گوزنی به چه صورتی است؟

(اخبار)

یكی ازمهم‌ترین ویژگی ها در بالا بردن ضریب امنیت ساختمان و آپارتمان داشتن حفاظ بر روی دیوار حیاط است رنگ آمیزی و جوشكاری مناسب حفاظ دیوار میتواند در ظاهر ساختمان تاثیر گذار باشد.

برای رنگ کردن نرده شاخ گوزنی از رنگ های الکترو استاتیک و رنگ روغنی میشوند که توضیح مختصری از آنها میپردازیم :
 
  • رنگ الکترو استاتیک: این مدل که به رنگ پودری معروف است باعث افزایش مقاومت محافظ می شود که نمی گذارد رطوبت و عوامل مخرب باعث خرابی این محصول گردد و  قیمت بیشتری دارد.
  •  
  • رنگ روغنی: این نوع رنگ نسب به رنگ کوره ای یا همان پودری مقاومت کم تری داشته و کم‌تر می تواند از محصول مورد نظر مراقبت کند ولی طرفدران خودش را دارد و افرادی هستند که از این مدل استفاده می کنند.
 رنگ آمیزی و جوشکاری مناسب حفاظ دیوار

امنیت محافظ شاخ گوزنی بالای دیوار 

 
 محافظ شاخ گوزنی با توجه به نوک های بسیار تیز و برنده ای که داراست اگر کسی قصد عبور از آن را داشته باشید بطور جد با آسیب جدی مواجه میشوید.بنابراین اگر کسی بخواهد از آن عبور کند با صدمات جدی مواجه خواهد شد که این صدمه ها باعث ناتوان شدن سارق در عبور از دیوار میگردد.
 
امنیت محافظ شاخ گوزنی بالای دیوار
 

تراکم محافظ شاخ گوزنی 

حفاظ شاخ گوزنی به صورت متراکم در طول و عرض و همچنین در رنگ های مختلف توسط مصرف کنندگان ساخته می شود. محافظ شاخ گوزنی با وجود ظاهری زیبا که به سر دیوار ساختمان ها می دهد جنبه ی ایمنی بالایی دارند  به علت تراکم و تیز بودن نوک محافظ و همچنین ساختار آن باعث شده تا عبور از روی این حفاظ غیر ممکن باشد. بیشتر مردم در مورد امنیت ساختمان خود در شب نگران میباشند درصورتی ‌که اغلب سرقت‌ها در طول روز رخ می‌دهد. 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا