ساخت محافظ شاخ گوزنی چه كاربردی دارد؟

(اخبار)

حفاظ های شاخ گوزنی و سایر مصنوعات غلزی و فولادی جهت تامین امنیت تولید شده و به فروش میرسد آهن سازه در راستای تامین ایمنی و امنیت به تولید انواع محافظ بالای دیوار میپردازد و سعی بر استفاده و به كار گیری برترین متریال های روز دنیاست.

 
ساختار نرده حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی در هنگام ساخت به صورت نوک تیز گیوتین خورده تولید میشوند به طوری که اکر فردی در هنگام سرقت بخواهد از این حفاظ عبور کند به فرد متجاوز آسیب میرساند در هنگام ساخت حفاظ از میلگرد 10 استفاده میشود و امکان خم کردن آنها وجود ندارد و ارتفاع آنها بسته به انتخاب و بودجه شخصی از ارتفاع 30 تا 140 میباشد و امکان افزایش ارتفاع نیز وجود دارد و قابل قابلیت نصب در بستنر های سنگی و بتنی و غیره میباشد.
 
حفاظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی چقدر است؟

 
قیمت حفاظ وابسته به عوامل بسیاری چون نوع رنگ، نوع جوش، ارتفاع حفاظ، تراکم حفاظ و... قیمت آهن نیز دارد قیمت هر محافظ بالای دیوار بسته به نوع حفا بالای دیوار و همچنین ارتفاع و تراکم محافظ دارد که بعد از آنها متراژ محل نصب حفاظ درتعیین قیمت محافظ تاثیر مستقیم دارد.
 
قیمت حفاظ شاخ گوزنی
 

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

 
حفاظ شاخ گوزنی یکی از بهترینانواع حفاظ های دیواری بوده چرا که هیچ دزد و سارقی نمیتواند وارد خانه شما نشود نوک حفاظ شاخ گوزنی به صورت خاصی ساخته شده است.سرشاخه های نرده شاخ گوزنی بسیار تیز است به همین علت است که عبور از این حفاظ کاری محال است. جنس نرده شاخ گوزنی از میلگرد است. برای رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی از رنگ روغنی رنگ پودری و کوره ای استفاده می شود.

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا