مزیت حفاظ شاخ گوزنی با رنگ كرم قهوه ای - حفاظ دور دیوار

(اخبار)

نوع رنگ حفاظ شاخ گوزنی از نوع رنگ الكترواستاتیك (كوره ای) بوده و جنس رنگ این حفاظ، از نوع پوشش درجه یك هستند طول هر شاخه از این گارد ها به 2 متر می رد. عرض حفاظ به 30 تا 75 سانتی‌متر می رسد.

 
حفاظ شاخ گوزنی با رنگ کرم قهوه ای را می توان به عنوان حفاظی برای پنجره های مسکونی یا دفاتر اداری استفاده نمود.حفاظ های شاخ گوزنی  برای تمام دیوارها با عرضهای متنوع میباشد به همین علت می توان از این حفاظ برای برقراری امنیت در بالکن و حیاط های کوچک آپارتمانی استفاده نمود می توان در اطراف باغهای شخصی و ویلاها نیز حفاظ شاخ گوزنی نصب کرده و از مزایای این حفاظ بهره‌مند شد.
 
 
حفاظ شاخ گوزنی رنگ قهوه ای

منظور از تراکم حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

 
منظور از تراکم تعداد ردیف های اصلی میلگرد در هر شاخه 2 متری از حفاظ شاخ گوزنی می باشد، شاخه های اصلی معمولا از سایر شاخه ها بلندتر هستند و به صورت عرضی در ردیف وسط حفاظ قرار گرفته اند. تراکم استاندارد حفاظ های شاخ گوزنی تولید شده توسط شرکت  12 ردیف اصلی در هر شاخه 2 متری می باشد. امکان تولید حفاظ به صورت سفارشی در تراکم های 8 ردیف، 10 ردیف، 12 ردیف، 14 ردیف و 16 ردیف وجود دارد.
 
 

حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار ؟

 
حفاظ شاخ گوزنی یکی از برترین و جدیدترین انواع حفاظ های دیواری میباشد اگر می خواهید هیچ سارقی و سارقی وارد خانه شما نشود، روی دیوارهای خانه خود حفاظ شاخ گوزنی نصب کنید. سر شاخک های حفاظ شاخ گوزنی با منطق و الگوی خاصی تولید شده است. شکل ظاهری این حفاظ، شما را به یاد شاخ های گوزن می اندازد. 

 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا