جوشكاری حفاظ شاخ گوزنی با جوش دو طرفه co2 چه مزیتی دارد ؟ - انواع مدل های نرده شاخ گوزنی

(اخبار)

حفاظ‌ های شاخ گوزنی در مدل‌های متنوع حفاظ از طرفدار بیشتری برخوردار هستند قابل خریداری و نصب هستند. این گاردها نرده‌هایی با شكل‌های مختلف و در اندازه‌های متفاوت دارند. ارتفاع نیزه‌ها در این مدل‌های متنوع با یكدیگر فرق داشته و علت اصلی تولید حفاظ شاخ گوزنی ایجاد امنیت بالا است.

 
کیفیت جوشکاری آن بهتر باشد (جوشکاری توسط گاز دی اکسید کربن)، رنگ آمیزی آن از نوع کوره ای الکترواستاتیک و با پودر با کیفیت باشد، تراکم (مختص حفاظ شاخ گوزنی)، ارتفاع، اندازه و ضخامت بیشتری داشته باشد ایمنی آن نیز بالاتر خواهد بود و طبیعتا قیمت بالاتری خواهد داشت حفاظ شاخ گوزنی با جوش دو طرفه co2 بهتر است انجام شود چراکه مقاوت حفاظ بالاتر میرود. جوشکاری توسط گاز دی اکسید کربن نسبت به جوشکاری الکترود جوشکاری قوی تری است برای حفاظ شاخ گوزنی باید از استحکام ترین جوشکاری، یعنی جوشکاری تحت گاز دی اکسید کربن استفاده شود. زیرا در صورت استفاده از جوشکاری الکترود برای فنس شاخ گوزنی، احتمال جدا شدن میله ها از محل جوشکاری وجود دارد و در نهایت خسارات مالی جبران ناپذیری به شما وارد می کند. بنابراین خرید حفاظ شاخ گوزنی با کیفیت و دارای ضمانت، اهمیت ویژه ای دارد.
 
حفاظ شاخ گوزنی با جوش دو طرفه co2

تفاوت حفاظ شاخ گوزنی با سایر مدل های نرده روی دیوار 

حفاظ شاخ گوزنی  مدلهای نرده روی دیوار که با طراحی مدرنی تولید شده است و به همین جهت از زیبایی خاصی برخوردار است. این مدل از گارد ها با الگو گرفتن از شاخ های گوزن طراحی شده است و به همین جهت دارای ظاهری متفاوت خواهد بود.
 

انواع مدل های نرده شاخ گوزنی

نرده شاخ گوزنی تنها در یک مدل طراحی و تولید شده و در انواع و اقسام تراکم ارتفاع و رنگ های مختلف تهیه و تولید میشوند از جمله حفاظ هایی که شباهت زیادی به حفاظ نرده ای شاخگوزنی دارند   حفاظ بوته ای، حفاظ آبشاری، حفاظ لیلیوم، حفاظ سرنیزه ای و حفاظ سرنیزه ای مدرن میتوان اشاره نمود. مدل های اشاره شده همچون نرده شاخ گوزن از زیبایی منحصر به فردی برخوردار می باشند.
 
طراحی های منحصر به فرد حفاظ دیوار
 
حفاظ های شاخ گزنی طوری طراحی شده که راه نفوذی برای سارقان باقی نمیماند به عنوان مثاال حفاظ پنجره به گونه ای طراحی و تولید میگردد که علاوه بر زیبایی بتواند امنیت خانه و منزل شما را تامین کند جنس حفاظ ها از فولاد بوده و امکان برش یل خم شدن انها وجود ندارد. 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا