حفاظ شاخ گوزنی برای دیوارهای پله ای چه كاربردی دارد؟

(اخبار)

نرده حفاظ هایی با نام حفاظ روی دیوار در بازارموجود می باشند كه این نرده حفاظ ها با قیمت پایین درب كارگاه تهران هستند كه شامل حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای خار، حفاظ لیلیوم، حفاظ نخل مرداب و حفاظ سر نیزه ای میگردد.

 
نصب حفاظ روی دیوار های پلکانی
 
نصب حفاظ شاخ گوزنی برای دیوارهای پله ای کمی دشوار است یا بهتر است بگویم پله ایجاد کردن در حفاظ نقطه صعف بزرگی ایست چرا که ممکن است ار بین شکاف های که در بین پله های دیوار وجود دارد رای برای نفوذ سارقان باشدبه این دلیل که در دیوارهای پلکانی مثلا اگر اختلاف ارتفاع ۳۰ سانتی‌متر بوده باشد و حفاظ شاخ گوزنی نصب شده به ارتفاع ۷۵ یا ۹۰ سانتی‌متر باشد، فاصله مشترک بین حفاظ ها ۴۰ یا ۶۰ سانتی‌متر خواهد بود و عبور از حفاظ ۴۰ سانتی‌متر و تا حدودی ۶۰ سانتی‌متر حتی حفاظ شاخ گوزنی به راحتی انجام می گیرد.
 
 حفاظ شاخ گوزنی برای دیوارهای پله ای

تراکم حفاظ شاخ گوزنی 

 
گاردشاخ گوزنی دارای تراکم بسیار بالایی است که در نتیجه سبب شده  تا عبور از آن غیر ممکن گردد نرده راه پله نیز از این نوع تراکم ها باید بهره‌مند شوند.حفاظ دیوار شاخ گوزنی برای تمام ساختمان ها با کاربری های متنوع مورد استفاده قرار داد چرا که طراحی این گارد متناسب با تمام ساختمان ها می باشد. حفاظ شاخ گوزنی را می توان به صورت مستقیم و در کوتاه ترین زمان ممکن بر روی تمام مدل دیوارها نصب نمود.
 
 

قیمت حفاظ شاخ گوزنی 

قیمت حفاظ شاخ گوزنی بصورت متری و با توجه به ارتفاع و تراکم تعیین می شود حفاظ شاخ گوزنی  تنوع بسیار بالایی در رنگ دارد و باعث شده  تا بتوان هماهنگ با نمای ساختمان آن را تهیه نمود و موجب زیباتر شدن نمای ساختمان ها شد. نرده شاخ گوزنی دارای طراحی بسیار منحصر به فردی می باشد و همین امر موجب شده تا در مدت کوتاهی بسیار پر طرفدار شود.
 
قیمت حفاظ شاخ گوزنی
 
کدام مدل از حفاظ های شاخ گوزنی دارای امنیت بالاتری می باشند ؟
حفاظ های شاخ گوزنی به علت داشتن شاخ های تیز عبور از این نوع گاردها را دشوار میکند اما باید در هنگام گزینش حفاظ دقت داشته باشید حفاظی را انتخاب کنید که دارای عرض و ارتفاع و تراکم مناسبی باشد تا سارقان نتوانند به راحتی از آن عبور کنند.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا