نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار قوس دار

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی متفاوت از حفاظ نرده های قدیمی با شكل و جنس بسیار عالیكه در اشكال مختلف ساخته شده است. نوك این حفاظ شاخ گوزنی بسیار تیز بوده كه توسط افرادی كار آزموده در كنار هم به صورت زنجیری جوش داده می گردد.

 
حفاظ شاخ گوزنی به دلیل ساختار منحصر به فردش برای تمام ساختمان ها و ویلا باغ ها کاربرد دارد حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار قوس دار نیز استفاده میگردد اما اینکار باید توسط متخصص نصب صورت بگیرد که در دوره ی طوانی بر اثر فرسایس آب و باد و بران و ... مورد تخریب قرار نگیرد نکته قابل تحمل اینکه که نرده شاخ گوزنی را می توان بدون نیاز خرابی و حتی پس از اسکان در ساختمان نیز نصب و اجرا نمود و از مزیت های منحصر به فردی که این محصول داراست، بهره‌مند شد.
 
حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار قوسدار

تراکم و ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی

این فنس حفاظتی به واسطه برخورداری از تراکم و ارتفاع بالایی که از آن برخوردار است در کنار قیمت مناسب آن، دارای امنیت بالا میباشد  استفاده از حصار شاخ گوزنی برای ساختمان های مختلف این امکان را فراهم می آورد تا بتوان به فضایی امن دسترسی پیدا کنند. 

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

خرید حفاظ شاخ گوزنی بهترین راه با قیمت مناسب برای ورودی دیوار حیاط و ساختمان میباشد. نرده شاخ گوزنی فلزی که با نام های حفاظ سر گوزنی، حفاظ کله گوزنی، نرده سر گوزنی دور دیوار حیاط و حتی حفاظ سر گاوی شناخته می گردد حفاظ شاخ گوزنی برترین نوع نرده حفاظ روی دیوار است که تراکم نرده شاخ گوزنی میلگرد های گیوتین خورده نوک تیز در هم تنیده و مدل زیبایی دارد که با ترکیب با دیوار سنگی بسیار شکیل و زیبا میگردند.
 
قیمت حفاظ شاخ گوزنی
 
حفاظ شاخ گوزنی در چه رنگ هایی تولید می شود ؟
نرده شاخ گوزنی از رنگ های سفید و مشکی و قهوه ای سوخته و کرم در سطح بازار موجود می باشد؛ و به سلیقه مشتری میتوان از رنگهای سفارشی برای رنگ آمیزی حفاظ استفاده کرد.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا