كاربرد حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع 90 و 120سانت روی دیوار

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی محصولیست از میلگرد است كه با جوشكاری ،رنگ كاری و طی پروسه ای طولانی و پیچیده به شكل انواع حفاظ ها در می آید. عوامل قابل توجهی كه در تعیین قیمت و كیفیت حفاظ نقش مهمی دارند نوع و جنس میلگرد ،نحوه رنگكاری و جوشكاری هستند.

 
اندازه حفاظ شاخ گوزنی
به طور استاندارد حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع 90 سانتیمتر و 120سانت روی دیوار و تراکم‌های متفاوتی عرضه میگردند که پرکاربردترین آن‌ها اندازه ۹۰ سانتی‌متر و تراکم ۱۰ است. ااما شرکت با توجه به سلیقه و بودجه مصرف کنندگان این حفاظ بدلیل استفاده گسترده آن در اماکن مختلف، بنابر نیاز شما در هر اندازه و ضخامتی این حفاظ‌ها را آماده می‌کنند.
 
حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع 90 سانتیمتر و 120سانت روی دیوار

انواع نرده دیوار حیاط

مسلما تمام نرده‌های دیوار حیاط از فلز آهنی و فولادی ساخته شده‌اند که نه خم شده و نه شکننده مباشد ؛ آنچه که باعث شده انواع و اقسام نرده دیوار تولی گردد ردیف‌های میله‌های آهنی هستند که پشت هم با انحناهای زیبا ردیف شده‌اند. 
انواع حفاظ دیوار در ایران :
 
نرده سر نیزه‌ای
نرده شاخ گوزنی
نرده حفاظ بوته‌ای
نرده آبشاری
 

نرده محافظ شاخ گوزنی برای حیاط

نرده گارد شاخ گوزنی برای حیاط بهترین حفاظ روی دیوار بوده و به حصاری می گویند که علاوه بر حفظ ایمنی دیوار و حریم خصوصی زندگی شماراهکارهای افزایش امنیت ساختمان ها در قدیم که  اکثر خانه ها در متراژهای بالا و دارای حیاط بودند که همین کار جدا از زیبایی منحصر به فردی که به منازل مسکونی می بخشید، موجب راه نفوذ سارقین مختلف به درون این ساختمان ها می شد.
 
 نرده محافظ شاخ گوزنی برای حیاط
 
روش‌های رنگ آمیزی حفاظ‌ها نیز به دو صورت انجام می‌شود:
 
استفاده از پیستوله رنگ برای رنگ آمیزی که نه تنها کیفیت کار را افزایش می‌دهد بلکه در زمان کوتاه‌تری انجام میگردد قرار دادن حفاظ از بالا تا پایین درون وان رنگ‌ آمیزی که در این روش تمامی سطوح و حتی نوک شاخه‌ها نیز رنگ شده اما این قدیمی محسوب شده و توصیه نمی‌شود.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا