ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی برای محوطه حیاط - تراكم در حفاظ شاخ گوزنی

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی از كاربردی ترین طرح از حفاظ های تولید شده ای محسوب می گردد كه با توجه به لیست قیمت این محصول می توان آن را تهیه نمود. حفاظ دیوار شاخ گوزنی از جمله طرح حفاظ های محسوب می گردد كه آن را می توان به آسانی بر روی تمام مدل دیوار ها نصب و اجرا كرد.

 
امنیت حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی برای محوطه حیاط حفاظ حفاظتی محسوب می شود که بهره‌گیری از آن می توان موجب تضمین امنیت شد این فنس ساختمان دارای ضریب امنیت بسیار بالایی است.داشتن این مزیت باعث آن که نرده شاخ گوزنی با تراکم و ارتفاع بالایی تولید  گردد.
 
 حفاظ شاخ گوزنی برای محوطه حیاط

نرده شاخ گوزنی بالای دیوار

 
نرده کشی با نرده شاخ گوزنی که بر روی دیوار ها قرار داده می شود ، جدا از اینکه زیبایی را برای منزل به ارمغان می آورد به امنیت منزل شما نیز کمک به سزایی می کند و یک حفاظ غیرقابل عبور از روی دیوار حیاط و ویلا میباشد و از جان مال شما محافظت میکند   و ورود افراد ناشناس و سارقان را تا حد الامکان کاهش می دهد. 
 
نرده شاخ گوزنی بالای دیوار

شاسی کشی بالای درب پارکینگ و نفر رو

به منظور زیبایی کار نیاز به شاسی کشی بالای درب هاضرورت دارد اگر درب نفر رو و درب پارکینگ با هم فاصله چندانی ندارند بهتر است شاسی کشی بصورت یکپارچه اجرا شود علت این کار خمش کمتر در طول دهانه می باشد. ضمنا به این نکته توجه داشته باشید که وزن حفاظ به علت اختلال در باز و بسته شدن درب، به درب منتقل نگردد بلکه به دیوارهای اطراف انتقال یابد.
 
تراکم در حفاظ شاخ گوزنی
تراکم حفاظ شاخ گوزنی موجب افزایش ضریب امنیت یک نرده گارد در برابر ورود افراد غیر مجاز حتی با استفاده از ابزار می گردد. ضریب امنیت یک نرده حفاظ علاوه بر مولفه کاربردی  ،بستگی زیادی به میزان تراکم در نرده حفاظ دارد.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا