نصب حفاظ شاخ گوزنی در دماوند - امنیت حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی را می توان یكی از امن ترین و پرطرفدارترین زیباترین حفاظ روی دیوار ساختمان دانست. كه در صورت تولید و نصب صحیح و اصولی خیال مالكین و ساكنین از امنیت ساختمان كاملا راحت است.

 
نصب نرده حفاظ شاخ گوزنی در دماوند به دلیل کم جمعیت بودن این منطقه امری بسیار لازم است پس لازم است  که با قیمت حفاظ شاخ گوزنی در دماوند مطلع گردید  در منطقه دماوند تولید کننده تخصصی نرده حفاظ روی دیوار وجود ندارد بهتر است که از تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی نرده حفاظ روی دیوار خود را خریداری کنید  شرکت ما برای آسایش مصرف کنندگان مشاوره ، اندازه گیری و بازدید را برای شهرهای تهران کرج و مناطق نزدیم آنها به صورت رایگان انجام میدهد.
 
حفاظ شاخ گوزنی در دماوند

نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار

تقریبا  برای دیوار هایی که ارتفاع بالایی نداشته انواع حفاظ ها در آن ها کاربرد بالایی دارند چرا که افزایش ارتفاع دیوار ها با به کارگیری از آجر و سایر مصالح ساختمانی مثل سیمان و… برای کارفرما اصلا به صرفه نیست و هزینه این کار بسیار بالاتر از نصب حفاظ میباشد  از این رو تقریبا مالکان این گونه ملک ها ترجیح می دهند به جای افزایش ارتفاع دیوار با اینگونه گارد های حفاظتی برای انجام دادن آن از حفاظ هایی مثل حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ دیوار کمک بگیرند تا علاوه بر افزایش ارتفاع دیوار زیباتر و شکیل تر گردد امکان نصب این نوع از حفاظ با استفاده از شاسی کشی بر روی درب فلزی وجود دارد.
 
نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار

امنیت حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار آهنی

حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار ایمنی را برای خانواده ها برقرار ساخته کرده بنابراین شما میتوانید  با سازندگان مختلف حفاظ آهنی ارتباط گرفته و پس از انتخاب طرح مورد نظر خود و خریداری حفاظ آهنی مراحل نصب و اجرای آن را به سادگی انجام داده تا پس از آن ایمنی را برای خود برقرار کنید.
 
برای تولید حفاظ شاخ گوزنی مهم ترین مسئله جنس حفاظ نرده آن است. در ساخت حفاظ امنیتی شاخ گوزنی نباید از ضایعات آهن استفاده گردد چرا که باید از برترین نوع  آهن برای تولید محافظ شاخ گوزنی استفاده.تراکم گارد را از نصب میله های عمودی آن می توان تشخیص داد. برای تولید نرده شاخ گوزنی ازمیلگرد نمره ۱۰ استاندارد و نو استفاده می گردد.هر متر میلگرد سایز  ۱۰ وزنی حدود ۰/۵۳۰ گرم دارد در صورتی که وزن میل گرد ۹ برای هر متر حدود ۰/۴۸۰ گرم می باشد.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا