نصب حفاظ شاخ گوزنی در لواسان - انواع حفاظ شاخ گوزنی

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی برای تمام دیوارها با عرض های مختلف مناسب است به همین علت می توان از این گارد برای برقراری امنیت در بالكن و حیاط های كوچك آپارتمانی استفاده كرد و میتوان در اطراف باغهای شخصی و ویلاها حفاظ شاخ گوزنی نصب نمود.

 
 عوامل موثر در قیمت نرده شاخ گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی در لواسان و سایر نقاط  از میلگرد  تولید و ساخته شده  که با جوشکاری، رنگ کاری و طی پروسه ای طولانی و پیچیده به شکل انواع حفاظ ها تبدیل میگردد. به همین علت عوامل بسیاری در تعیین قیمت آن نقش دارند. .میلگرد نیز  تعیین قیمت می شود، از عواملی که باعث تعیین قیمت آنها میشود  نظیر میزان تراکم، نوع جنس، میزان کیفیت، فرایند تولید و ساخت آنهاست بنابراین  هر چه این  عوامل استاندارد باشند، منجر به افزایش قیمت نیز می شوند.هزینه نصب حفاظ شاخ گوزنی هم متغییر برای مثال از آن جا که نصب حفاظ در بالای دیوار ها و سازه های بلند کار سختی میباشد هزینه ی بالا تری دارد. 
 
حفاظ شاخ گوزنی در لواسان
 

حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار های ممتد غیره یکنواخت

 
منظور از چنین دیوارهایی: دیوار لغاز دیوار لغاز دیوار است، به گونه ای که ارتفاع دیوار ها کمتر از ارتفاع لغزنده ها می باشد. در چنین مواردی هم می توان با شاسی کشی مساله را حل کرد و هم با تولید نرده شاخ گوزنی در دو یا چند ارتفاع مختلف. باید توجه داشت کدام یک از موارد مقرون به صرفه تر از دیگری میباشد.
 
حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار های غیر هم نواخت

تنوع حفاظ شاخ گوزنی

از انواع حفاظ شاخ گوزنی می توان حفاظ شاخ گوزنی ، بوته ای، نیزار و لیلیوم را مود  که به ترتیب از راست به چپ قیمت آن نیز بیشتر است.  حفاظ شاخ گوزنی پایین ترین قیمت را به خود اختصاص داده است و به همین علت محبوبیت بیشتری دارند. در مدل های دیگر علاوه بر امنیت بالاتر بر روی زیبایی آنها نیز طراحی انجام شده تا بتواند سلیقه های متنوع را بر گیرد. ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی بسته به ارتفاع دیوار و نوع حفاظ شاخ گوزنی مورد استفاده متغیر خواهد بود.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا