مزیت جوشكاری حفاظ شاخ گوزنی - تولید و نصب نرده شاخ گوزنی

(اخبار)

برای حفاظت روی دیوار حیاط ساختمان و ویلا و باغ نرده حفاظ‌هایی مانند حفاظ شاخ گوزنی با عنوان حفاظ ضد سرقت روی دیوار یا محافظ لبه‌های دیوار در بازار موجود می‌باشند كه بیشتر به‌عنوان نرده حفاظ یا دزدگیر آهنی روی دیوار كاربرد دارند.

 
نصب حفاظ شاخ گوزنی
در جوشکاری حفاظ شاخ گوزنی در حین نصب بر روی دیوار در این روش سوراخ هایی به قطر ۱۰ میلی‌متر و فاصله ۱٫۵ متر از یکدیگر بر روی دیوار ایجاد می گردد. در ادامه قطعاتی فلزی معروف به چهار پهلو، به طول ۱۵ سانتی‌متر به عنوان میخ داخل سوراخ ها کوبیده می گردد تا زمینه اتصال دیوار و حفاظ شاخ گوزنی فراهم گردد.بعد از آنکه حفاظ ها به بالای دیوار انتقال پیدا کردند و گارد و دیوار به یکدیگر متصل پیدا کردند  باید توجه داشته باشید  که علاوه بر اتصال محافظ و دیوار لازم است که خود حفاظ ها نیز به یکدیگر جوشکاری گردند تا کلیه حفاظ ها بصورت یکپارچه شوند  پس از پایان نصب حفاظ شاخ گوزنی ، لگه گیری نقاط جوش خورده ضروری است  تا از زنگ زدگی در نقاط فوق جلوگیری شود.
 
جوشکاری حفاظ شاخ گوزنی

روش های نصب محافظ شاخ گوزنی 

روش ها بسیاری  برای نصب حفاظ شاخ گوزنی  است مدل های حفاظ شاخ گوزنی (بوته ای، لاله ای، آبشاری، لیلیوم، نیزاری، بوته خاری و …) از نظر نصب حفاظ روی دیوار به دو دسته کلی تقسیم می شوند رایج ترین روشی که در تمامی دیوار ها می توان از آن استفاده کرد کارگزاری پین در داخل دیوار است  روش کار به این صورت بوده که ابتدا در بالای دیوار را با به کارگیری از دریل سوراخی به قطر ۱۰ میلی‌متر ایجاد کرده و یک پیم داخل دیوار کارگزاری می کنندبعد از پین گذاری هر شاخه ۲ متری حفاظ به پینها جوش داده میشوند  قسمت جوشکاری شده با استفاده رنگ لکه گیری می شود.
 
روش های نصب محافظ شاخ گوزنی

تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی 

تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی را می‌توان بر روی انواع دیوارهای آجری، بتنی و … نصب نمود این حفاظ‌ها از ارتفاعات متنوعب برخودار بوده  عبور از این گاردها عملا غیر ممکن است.   نصب صحیح حفاظ با جوشکاری مناسب و مهارت کافی از اهمیت بالایی برخورداربوده  همچنین نکته‌ی قابل توجه دیگر در خصوص این حفاظ، وجود انواع و مدل‌های متنوع آن می‌باشد.
 
نرده شاخ گوزنی اولین طرح از حفاظ های دیوار مدرن محسوب شده  که به سبب ظاهر متفاوت آن، افراد ز یادیرا شیفته خود کرده است و از گاردهایی است که تنوع بسیار بالایی در رنگ دارد و باعث شده تا بتوان هماهنگ با نمای ساختمان آن را تهیه نمود و موجب زیباتر شدن نمای ساختمان ها شد.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا