كاربرد حفاظ شاخ گوزنی برای محوطه باغ ویلا - علت استفاده از محافظ شاخ گوزنی

(اخبار)

نوع حفاظ شاخ گوزنی از لحاظ ارتفاع، تراكم، عرض، ضخامت میلگرد، نوع رنگ و روش رنگ كاری، نوع جوش و روش جوشكاری …. تنوع زیادی دارد و این موضوع در اغلب موارد باعث سردرگمی خریداران در انتخاب یك حفاظ مناسب خواهد شد.

 
حفاظ شاخ گوزنی برای محوطه باغ ویلا  دارای شاخه های در هم تنیده ای همانند خار یا شاخ گوزن هستند این حفاظ ها از مدرن ترین نرد ه ها هستند که قدمت زیادی ندارد  این حفاظ های زیبا، علاوه بر حفظ جذابیت و زیبایی خود، بسیار ایمن میباشند در واقع این گونه فنس های حفاظتی ارتفاع زیادی داشته  که بیشترین میزان عرض دیوار را تحت پوشش خود دارند. پس جایی برای قرار دادن دست و پا ندارند. از این رو احتمال سرقت بسیار پایین می آید.
 
حفاظ شاخ گوزنی برای محوطه باغ ویلا

علت استفاده از نرده محافظ شاخ گوزنی

 
پدید آمدن نرده های دیوار به این دلیل بود که  درب و پنجره های بدون فنس یکی از راه های ورود و نفوذ سارقین مختلف به درون منازل مسکونی شده است،در دوران انسان های اولیه با استفاده از چوب سد هایی محکم ایجاد میکردند تا از ورود افراد متفرقه به قبیله خود محافظت کنند این نیز این چنین است  وجود نرده دیوار به عنوان یک سد مستحکم در برابر هر گونه سارق یا مزاحم دیگری در آپارتمان های مختلف مسکونی و اداری  تجاری به خوبی حس می گردد بنابراین از آنجایی که درب و پنجره ساختمان ها و منازل مسکونی به سمت کوچه و خیابان باز و بسته می گردد.
 
نرده محافظ شاخ گوزنی
 

امنیت و ایمنی محافظ شاخ گوزنی 

 
در شرایط مختلف همه مردم سعی می‌کنند در موقع خرید وسیله نقلیه ماشین های ایمن‌تری را البته با توجه به مقدار بودجه خریداری نمایند و یا در مورد تهیه مسکن به دنبال ساختمان و خانه ای می باشد که  امنیت بالاتری داشته و علاوه بر آن از مسائل حفاظتی و امنیتی همچون انواع حفاظ دیوار و نرده ساختمان بهره بگیرد.مدل‌های نوعی حفاظ شاخ گوزنی معمولا در رنگ‌های سفید، مشکی، قهوه‌ای تیره، مسی و کرم در بازار موجود هستند. البته بسته به نمای ساختمان و طراحی مورد نظر افراد، می‌توان حفاظ شاخ گوزنی را به رنگ سفارشی هم تولید کرد.
 
امنیت و ایمنی محافظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار 

رایجترین نرده های محافظ شاخ گوزنی میباشند این گونه از نرده حفاظ با استفاده از کمترین طراحی و به شکل ساده تولید شده و هنوز هم به علت کم هزینه بودن قیمت حفاظ شاخ گوزنی طرفداران بسیاری دارد. حفاظ شاخ گوزنی در 3ردیف اصلی و 3ردیف فرعی ساخته و تولید میگردد. از آنجا که ساخت و تولید حفاظ شاخ گوزنی با توجه به دستگیر نبودن و آسان جوش دادن برای یک جوشکار راحت است و به زبان خودمانی تعداد زیادتری تولید میکند قیمت حفاظ شاخ گوزنی نسبت به دیگر حفاظ ها پایین‌تر است.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا