كاربرد و ویژگی حفاظ شاخ گوزنی كم تراكم - گارد شاخ گوزنی

(اخبار)

بهترین حفاظ روی دیوار را می توان با توجه به شرایط قرارگیری ساختمان خریداری نمود و از مزیت های منحصر به فردی كه این محصول داراست، بهره‌مند گردید. به منظور تولید حفاظ دیوار از بهترین نوع از فلزات بهره گرفته شده است.

 
های زیبا، قوی و در هم پیچیده گوزن برگرفته از بخش طراحی آهنگری حفاظ شاخ گوزنی میباشد نرده شاخ گوزن نه تنها به لحاظ ظاهری بلکه از نظر استحکام نیز دست کمی از شاخ های قوی گوزن ندارد. برترین و ارزان‌ترین حفاظ شاخ گوزنی کم تراکم حیاط و ویلا و باغ حفاظ شاخ گوزنی دیوار بوده که یکی از خوش قیمت ترین حفاظ های موجود در بازار می باشد اما توصیه شده که در صورت امکان از حفاظ هایی با تراکم بالا استفاده کنید. حفاظ شاخ گوزنی از تعدادی میلگرد محکم و نوک تیز تولید می گردد
 
حفاظ شاخ گوزنی کم تراکم

میلگردها به کار رفته در محافظ شاخ گوزنی 

 
میلگرد های متفاوتی در بازار موجود میباشد که از سایز متفاتی برخوردار  هستند شما نیز بیز باید آگاه باشید که  در گارد شاخ گوزنی شما از چه ضخامت میلگردی استفاده شده چرا که میلگرد اساس نرده است و بکار بردن میلگرد های نا مرغوب کیفیت کار شما را پایین آورده و کاهش می دهند که در واقع ایمنی دیگر ندارد ما در شرکت از میلگرد های استاندارد با ضخامت 10 میلی‌متر استفاده می کنید و در صورت خواست شما امکان استفاده از میلگرد 9 نیز برای کاهش قیمت تمام شده حفاظ امکان‌پذیر است.
 
 
محافظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی 

 
حفاظ شاخ گوزنی  در شرکت از میلگرد های  فولادی تولید و ابعادی که در تولید قطعات شاخ گوزنی استفاده می گردد در سایز های استاندارد از سه سانت تا یک متر بیست سانت برش داده شده  و برای اینکه محفاظ شاخ گوزنی امنیت بیشتری و‌موانع بهتری ایجاد کند نوک انها را تیز میکنند که مانند سوزن و تیغ میگردند و اجازه عبور به افراد و حیوانات را نمیدهند.بنا به دلایل متعددی بسیاری از ساختمانها نیاز به گارد دیواری دارند و در بازار می توان انواع متنوعی از حفاظ ها را مشاهده کرد. 
 
 

تراکم محافظ شاخ گوزنی 

 
برنده بودن شاخک های فلزی حفاظ این امکان امنیت در حفاظ های شاخ گوزنی برقرار گردد.ارتفاع ،تراکم و رنگ حفاظ ها بسته به سلیقه ی مشتری قابل تغییر میباشد. شرکت  ارائه دهنده ی بهترین حفاظ های شاخ گوزنی و بوته ای میباشد که از برترین متریال های روز دنیا برای تولید این نوع حفاظ ها استفاده میکند. یکی از مزیت این شرکت  تولید و نصب حفاظ از آهن با کربن بالا و میلگرد های 10 کششی است که قابلیت این را دارد که روی هر نوع دیواری نصب شود.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا