مزیت نصب حفاظ شاخ گوزنی برای پاركینگ - حفاظ بوته ای یا بوته خاری یا خار پشتی چیست ؟

(اخبار)

حفاظ و نرده ها از شاخ های زیبا و پیچیده در هم تنیده شده گوزن برگرفته شده است. این نوع محفاظ ها و نرده ها كاربرد بسیار زیادی در برقراری و حفظ امنیت باغ ها، ویلاها، منازل و... دارند.

 
احتمالا به این فکر کرده اید که اگر منزل خرج شودید اموال قیمتی شما ممکن از است در خط سرقت قرار گیرند اما با نصب حفاظ شاخ گوزنی برای پارکینگ ایمنی را برای حفظ اموال و دارایی هایتان بیاندیشید تا از خطرات احتمالی پیشگیری کنید  اما برخی  به فکر به کار گیری از روش های پیش پا افتاده مانند روشن گذاشتن لامپ ها باشید. دیگر اینگونه روش های ساده به افزایش امنیت ملک شما کمک نمیکنند  چون که سارقین با هوش تر شده و در واقع می توان گفت که به نوعی دستمان برای سارقین رو شده است.
 
حفاظ شاخ گوزنی برای پارکینگ
 

حفاظ بوته ای یا بوته خاری یا خار پشتی چیست ؟ 

 
از گذشته که انسان های نخستین زندگی می کردند تا به حالا همواره افراد به راهکار هایی برای بالا بردن امنیت و محافظت از محل کار ، زندگی و … بوده اند. حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای با شاخک های بسیار تیز و با ارتفاعی که می تواند بالا باشد با یک الگوریتم منظم در هم رفته شده که این ارتفاع و تراکم موجب شده امنیت بسیار موجه ای را در برابر باقی گارد های دیوار داشته باشد.
 
حفاظ بوته ای یا بوته خاری یا خار پشتی

تراکم حفاظ شاخ گوزنی و ارتفاع آن و تاثیر آن بر قیمت

ابتدا باید بگوییم که منظور از تراکم چیست؟
 تراک تعداد شاخه های اصلی در پنل 2 متری است. نرده های شاخ گوزنی در تراکم های 15،12،10،8  تولید می شوند و شما می توانید هرچه تراکم کار ها بیشتر باشند با توجه به بالا بردن وزن کلی کار قیمت نرده شاخ گوزنی افزایش می یابد. ارتفاع هایی که ما در شرکت تولید می کنیم در بازه 80 تا 140 سانت قرار دارند اما ارتفاع های پایین‌تر برای گاردهای روی دیوار خیلی پیشنهاد نمی شود و بهتر از که ارتفاعی که انتخاب می کنید کمتر از 90 سانتی‌متر نباشد.

نرده لبه ی دیوار حفاظ شاخ گوزنی 

 
نرده شاخ گوزنی با ظاهری شکیل را به ظاهر ساختمان ها و منازل شما میدهد به علت تراکم و تیز بودن لبه های گارد و همین ساختار باعث شده تا عبور از روی این حفاظ غیر ممکن باشد.حفاظ شاخ گوزنی از جمله از حفاظ های دیواری های بوده اگر یک بررسی ساده بین نرده هایی که در قدیم استفاده می شد و حفاظ های شاخ گوزنی که از نرده حفاظ ها می باشند؛ انجام دهید، متوجه خواهید شد نرده های شاخ گوزنی شکل ظاهری و متریال باکیفیت تری را دارا هستند.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا