عكس حفاظ شاخ گوزنی از نمای دور و نزدیك - عوامل تاثیر گذار در قیمت حفاظ

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی با بهره‌گیری و الگوبرداری از شكل شاخ های گوزن تولید شده است و در بازار بسیار پر طرفدار است به طوری كه امروزه بیش از 90 درصد از محفاظ های تولید و استفاده شده در بازار، از نوع شاخ گوزنی می باشد.

 
حفاظ شاخ گوزنی از نمای دور و نزدیک یکی از انواع گارد های آهنی  میباشد  که با میلگرد ساخته می شود ، محافظ های شاخ گوزنی بزای حافظت بر روی دیوار بالای درب و گاهی اوقات به ندرت به عنوان گارد حفاظتی یر روی پنجره نصب میگردند این حفاظ ها  قیمت های متنوعی بسته به ارتفاع و تراکم حفاظ  دارند که از نظر ظاهری و وزنی پر و سنگین میباشند سازندگان نرده محفاظ شاخ‌ گوزنی این گونه گارد ها را  رنگهای متنوع تولید می کنند که با توجه به سلیقه مشتری تنوع بالایی دارند. 
 
حفاظ شاخ گوزنی از نمای دور و نزدیک

عوامل تاثیر گذار در قیمت حفاظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی با توجه به تراکم و وزن آن می تواند متفاوت باشد. هر چقدر که تراکم شاخک هایی و میلگرد به کار رفته بالاتربرود  قطعا نرده سنگین‌تر و متناسب با آن قیمت نیز افزایش خواهد یافت.
در خارج از بافت شهری که امکان سرقت بیشتر است استفاد ه از حفاظ توصیه میشود و  باید از نرده های با تراکم بالاتر استفاده گردد که البته قیمت بالاتری نیز خواهند داشت. در صورتی که از درب فلزی خوب نیز برای ورودی استفاده کنید این قابلیت خیلی بیشتر خود را نشان خواهد داد.
 
 

نرده حفاظ شاخ گوزنی چگونه نصب می گردد ؟

 
نرده حفاظ روی دیوار را میتوان در مدت زمان کوتاهی بر روی دیوار نصب نمود  نصب این حفاظ ها باید و باید توسط متخصصین در این زمینه انجام شود  این شرکت افرادی کار آزموده و متخصص را در هنگام نصب به محل اعزام کرده و حفاظ را به صورت اصولی نصب میکنند که نیاز به دانش های خاصی دارند. در واقع شما باید از افرادی که در این زمینه دانش کافی دارند استفاده کنید یا میتوانید از افراد بسیاری کمک بگیرید که در این زمینه به صورت تخصصی فعالیت می کنند و کار آن ها نصب انواع حفاظ هاست.
 
نرده شاخ گوزنی

ارزان‌ترین حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ های شاخ گوزنی  به خودی خود شکی و چشم نواز هستند  ترکیب این نرده با دیوارهای سنگی، آجری، بتنی و سنگ نماهابسیار چشم نواز میگردد.برای حفظ ایمنی منازل مسکونی و اماکن تجاری شاسی هایی با کیفیت متفاوت طراحی شده که از جمله آنها می توان به محافظ شاخ گوزنی اشاره نمود که از یک طرف از سازه های فلزی مستحکمی شکل گرفته و از طرفی دیگر برای سارقین نقش یم سد غیرقابل عبور  را ایفا می کند. ساختار و شکل ظاهری این حفاظ به گونه ای است که در آن از آهن هایی مقاوم با نوک تیز و برنده استفاده شده است و به همین جهت سارقان حرفه ای هم غالبا نمی توانند از این گونه گاردها عبور کنند.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا