ویژگی های نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار با ارتفاع زیاد و كم

(اخبار)

این نوع حفاظ ها برترین و ایمن ترین نوع حفاظ برای بالا بردن امنیت منازل مسكونی، مناطق تفریحی، ادارات، ویلا های درون شهری و برون شهری و غیره هستند

 
 
نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار با ارتفاع زیاد و کم جزء حفاظ بسیار امن  است این حفاظ نرده ای دوام بالایی داشته اگر به صورت ادصولی رنگ آمیزی گردد  باایمنی بالایی که دارد میتواند از جان و مال خانوده محافظت کنند  و از آن محافظت نماید. شما شتریان عزیز در انتخاب حفاظ خود دقت داشته باشیدکه نرده های بالای دیوار حفاظ هایی نیستند که به راحتی بتوان آنها را تعویض کنید یا در واقع سرویس کنید این حفاظ از لحاظ امنیت در درجه بالایی بده و برای جلوگیری از خطرات میباشد از نظر استحکام هم بسیار کاربردی میباشد.
 
نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار با ارتفاع زیاد و کم

تراکم محافظ شاخ گوزنی بالای دیوار 

 
این محفاظ که حتی در ساختمان های مسکونی هم مورد استفاده قرار می گیرند فنس های دیواری ساختاری ساده را به دیوار میدهند میلگرد های بدون آج دوام بالایی دارند و البته به راحتی خم نمیگردند  در تولید محافظ شاخ گوزنی از میلگرد 10  استفاده میگردد و نکته مهم آنه است که نرده شاخ گوزنی با جوش برق جوشکاری شده و امکان خم شدن و شکستگی ندارند ارتفاع حفاظ تقریبا بین ۵۰ تا ۱۵۰ سانتی‌متر بوده ولی با توجه به شرایط و ساختمان مورد استفاده میتوان ارتفاع آن را افزایش داد.
 
 
تراکم محافظ شاخ گوزنی بالای دیوار

منظور از تراکم حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

تراکم حفاظ به عباری تعداد شاخک های نصب شده در پانل دو متری از حفاظ میباشد البته شاخه های اصلی این حفاظ ها بلندتر و فرعی کمی کوتاه تر است که ظاهری نامنظم به آنها میدهد حفاظ های تولید شده در شرکت از تراکم 12 در هر شاخه 2 متری میباشد و در واقع ارتفاع و تراکم انتخابی برعهده مشتریان میباشد به عنوامثالی منظور از تراکم 12 یعنی وجود 24 شاخه در پنل دو متری میباشد که شاخه های فرعی نرده به شاخه های اصلی نصب میگردند. 
 

تراکم محافظ شاخ گوزن:

 
حفاظ شاخ گوزنی تولیدشده توسط شرکت ما در ارتفاع ۵۰ تا ۱۵۰ سانتی‌متر و با تراکم‌های متنوع ۸،۹، ۱۱، ۱۲ تا 15 تولید شده هستند. جهت اطلاع از قیمت حفاظ شاخ گوزن می‌توانید از طریق ارسال پیامک و یا تماس 09127800603 - 09128047694 تلفنی با این مجموعه ارتباط برقرار کنید. 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا