كاربرد رنگ حفاظ شاخ گوزنی با رنگ كرم كوره ای - قدمت محافظ شاخ گوزنی

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی نه تنها به لحاظ ظاهری بلكه از نظر استحكام نیز دست كمی از شاخ های قوی گوزن نداشته و نرده حفاظ شاخ گوزنی درتهران از نمونه های برتر حفاظ روی دیوار است كه این روزها در همه منازل نصب شده است.

 
برخی تولید کنندگان نرده برای یایین آوردن هزینه ها  رنگ آمیزی حفاظ را با پیستوله و غرق نمودن در رنگ پایین می آورند اما به خاطر د اشته باشید اینگونه رنگ آمیزی کیفیت حفاظ را پایین آورده و در اثر آب و باد و باران گرما و سرما به سرعت تخریب میگردند از طرفی دیگ در روش رنگ آمیزی رنگ حفاظ شاخ گوزنی با رنگ کرم کوره ای با پیستوله رنگ به تمام سطوح به طور یکسان اعمال نمگیردد و حتی بسیاری از قسمت‌ها خالی از رنگ می‌ماند و در اثر رطوبت و باران رنگ از بین رفته و حفاظ و نمای ساختمان از بین می‌رود. از رایجترین روش ها در رنگ آمیزی حفاظ خط رنگ پودری الکترواستاتیک می‌باشد چرا در این روش رنگ پودری به کمک الکتریسیته به تمام نقاط و سطوح نفوذ و به طور یکپارچه اعمال می‌شود و بعد از پخته شدن رنگ صاف، شفاف و یکپارچه به وجود می‌آید.
 
رنگ حفاظ شاخ گوزنی با رنگ کرم کوره ای
 

قدمت محافظ شاخ گوزنی تا کنون 

حفاظ های شاخ گوزنی در واقع محافظ هایی با قدمت چندین ساله میباشند که از گذشته تا کنون به اشکال پیشرفته‌تر خود درآمده اند اما علاوه بر حفاظ شاخ گوزنی حفاظ های دیگری در بازار موجود هستند که به عنوان حفاظ بر روی دیوار نصب میگردند حفاظ های نرده ای چون حفاظ بوته ای حفاظ لیلیوم و غیره ...
 
 
 

ارسال حفاظ شاخ گوزنی و سایر حفاظ ها  با باربری

هزینه نصب محافظ شاخ گوزنی به طور جداگانه دریافت میگردد چرا که برخی هزینه نصب را خودشان در شهر خود برعهده گرفته و نصب میکنند اما باید این را به خاطر داشته باشند که نصب محافظ بالای دیوار نیازمند دانش و تجربه است اگر محافظ به صورت اصولی ر روی دیوار قرار نگیرد ممکن استبا کترین فشار وارده حفاظ کنده شده و از ری دیوار خارج گردد و البته ایمنی پایین تری دارد. 
 

انواع حفاظ درب و دیوار حیاط ساختمان:

 
برای افزایش امنیت میتوانید از انواع حفاظ نرده ای بالای دیوار از جمله حفاظ شاخ گوزنی استفاده کنید که بر روی در و دیوار خانه و ساختمان نصب میگردد ایم محافظ نرده در ارتفاع 70 تا 120 ساخته شده و تراکم های 8 و 10 و 12 و غیره تولید میگردند.

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا