ویژگی نصب حفاظ شاخ گوزنی با رنگ مشكی یا سیاه كوره ای

(اخبار)

نرده محفاظ شاخ گوزنی با توجه به شكل زیبا و تنوع در طرح های آن در مدت زمان كوتاهی توانست در بین سازندگان و افرادی كه خواستار حفظ ابتدایی‌ترین امنیت ساختمان بوده اند جایگاه ویژه ای برای خود باز كند.

 
هنگام رنگ آمیزی باید به این مورد توجه نید که سطح حفاظ بدون زنگ زدگی برآمدگی باشد تا بعد از رنگ آمیزی حفاظی با کیفیت داشته باشیم برای گزینش رنگ مناسب نصب حفاظ شاخ گوزنی با رنگ مشکی یا سیاه کوره ای باید به شرایط جوی و متریال سطح و یا قطعه مورد نظر توجه کرد.  نوع رنگ در رنگ آمیزی حفاظ تاثیر مستقیم دارد چرا که گارد طبعتا در اثر تابش مسقیم آغتاب باد باران و سرما وگرما قراردلشته و در اثر آنها ممکن است آسیب ببینند بنابراین نحوه رنگ آمیزی و جنس رنگ در طول عمر حفاظ موثر است.
 
نصب حفاظ شاخ گوزنی با رنگ مشکی یا سیاه کوره ای

ساخت حفاظ شاخ گوزنی با میلگرد نمره 10 

 
در شرکت ما برای ساخت محافظ ها از شاخک ها و میلگرد هایی با نمره 10 استفاده میکنند و در گارد های سنیزه ای که به گونه ای طرح  آنها با سایر حفاظ ها متفاوت است از میلگردهایی با نمره 14 استفاده میگردد برای تولید محافظ هایی با گل نرده ارتفاعی معادل 129 و 90 سانت باید انجام گردد و تراکم آنها بین 12یا 15 مناسب است  و برای حفاظ سرنیزه ای 150 سانت مناسب مسباشد. 
 
 
ساخت حفاظ شاخ گوزنی با میلگرد نمره 10

حفاظ خار دار پرتراکم حفاظ شاخگوزنی 

در دوره ی جدید تقریبا برای دیوار هایی که ارتفاع بالایی ندارند انواع محافظ ها در آن ها کاربرد بالایی دارند چرا که افزایش ارتفاع دیوار ها با به کار گیری از آجر و سایر مصالح ساختمانی مثل سیمان و غیره  برای کارفرما اصلا به صرفه نیست و هزینه این کار بسیار بالاتر از نصب انواع حفاظ میباشد است از این رو به اتفاق مالکین این گونه ملک ها ترجیح می دهند به جای افزایش ارتفاع دیوار با اینگونه مصالح برای انجام دادن آن از گاردهایی مثل حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ دیوار کمک بگیرند تا علاوه بر افزایش ارتفاع ان دیوار زیباتر و شکیل تر گردد. امکان نصب این نوع از گارد با استفاده از فنس کشی بر روی درب فلزی وجود دارد.
 
 

نرده شاخ گوزنی روی دیوار :

 
حفاظ شاخ گوزنی از نرده هایی تولید شده اند که تنوع بسیار بالایی در رنگ دارد و همین امر سبب شده تا بتوان هماهنگ با نمای ساختمان آن را تهیه کرد و موجب زیباتر شدن نمای ساختمان ها شد در هنگام انتخاب حفاظ خود دقت کنید که رنگ حفاظ با محیط اطراف و ساختمان شما هماهنگی داشته باشد. نرده شاخ گوزنی طرحی بسیار منحصر به فردی است و همین دلیل موجب شده تا در زمانی کوتاهی بسیار پر طرفدار گردد حفاظ شاخ گوزنی یکی از انواع گارد‌های دیوار، می‌باشد. این نوع حفاظ که شامل انواع متنوعی می‌شود، این محافظ در تامین امنیت نقش بسیار مهمی دارد …
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا