مزیت نصب حفاظ شاخ گوزنی با رنگ سفید كوره ای

(اخبار)

یكی از مهم ترین مسئله هایی مع در مورد مزیت حفاظ شاخ گوزنی باید به داشتن حفاظ امنیتی بر روی دیوار ها و نرده پنجره ساختمان هاست. حفاظ شاخ گوزنی دارای ظاهری نامنظم و شلوغ و درهم تنیده است كه در بیننده احساس خطر را ایجاد میكند.

 
روش هایی متفاوتی برای رنگ آمیزی حفاظ است که یکی از آنها روش دستی میباشد که سخت‌تر و دشوار تر بوده راه دیگر رنگ آمیزی نرده در واقع رنگ آمیزی با پیستواه میباشد که سرعت و دقت بالایی میخواهد در نصب حفاظ شاخ گوزنی با رنگ سفید  کوره ای وجود دارد که یکی از برترین این روش‌ها می‌توان به رنگ‌آمیزی به روش الکترواستاتیک اشاره نمود.رنگ‌آمیزی به روش الکترواستاتیک از بروزترین روش‌های رنگ‌آمیزی روز دنیا بشمار رفته و برای رنگ‌آمیزی قطعه‌های صنعتی و ساختمانی به کار می‌رود. در روش رنگ آمیزی الکترواستاتیکی حفاظ ها را در محوطه ای بسته قرار داده و رنگ آمیزی میکنند و سپس در دمای 200 درجه به نوعی آنها پخته میگردند که در واقع این روش رنگ آمیزی نیازمند دستگاه و تجهیزات خاص خود است.
 
نصب حفاظ شاخ گوزنی با رنگ سفید کوره ای
 

حفاظ بوته ای یا حفاظ شاخ گوزنی یا نرده حفاظ های طرح جدید برای دیوار چیست؟

حفاظ های ضد سرقتی زیادی هستند که کار محافظت از منزل کارگاه ساختمان و .... را بر عهده دارند این کونه از محافظ با میلگرد ها  در واقع شاخک های 10 میلی متری تولید میشوند و به طور نامرتب در کنار هم قرار میگیرند و از ورود سارقان افراد نا آشنا به منزل و ... جلوگیری میکنند.
 
حفاظ بوته ای یا حفاظ شاخ گوزنی یا نرده حفاظ های طرح جدید
 

وزن حفاظ شاخ گوزنی

 
حفاظ های بالای دیوار کم تراکم از وزن کمی برخردار بوده اما این وزن کم در حفاظ هایی با تراکم پایینتر  دلیل بر بی ایمنی بودن حفاظ ها نبوده و نیست حفاظ باید به گونه ای باشند که بتوانند امنی را برای ساختمان و دیگر مراکز مد نظر شما برقرار کنند و امکان سرقت را به صفر برسانند در واقع تراکم و ارتفاع حفاظ در وزن آنها تاثیر مستقیم دارد  در شهر های کوچک که خانه ها  از هم با فاصله بیشتری قرار دارند امکان سرقت بیشتر است و بنابراین در انتخاب و خرید حفاظ خود دقت کنید.
 
 

بهترین حفاظ برای دیوار ساختمان از چه ویژگی هایی داراست ؟

 
حفاظ شاخ گوزنی جز برترین گارد های دیواری میباشند که الها گرفته از مدل شاخ گوزن میباشند در طرح ها ارتفاع  و تراکم متفاوت به بازار مصرفی عرضه میگردند در واقع بیش از 70% تا 80% این حفاظ که مورد استفاده عموم قرار میگرند از نوع محافظ شاخ گوزنی میباشند در انتخاب حفاظ روی دیوار باید دقت کافی داشته باشید چرا که پای انسان بین 80 تا 90 سانت میباشد و باید حفاظی را انتخاب کنید که تقریبا ارتفاع آنها بین 100 تا 120 سانت باشد که عبور از آنها غیر ممکن باشد.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا