مزیت حفاظ شاخ گوزنی با رنگ الكترواستاتیكی

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی نمونه ای از گارد حفاظ روی دیوار میباشد كه به علت ایمنی بالا و تیز بودن نرده و فولاد بكار رفته در این نرده حفاظ از محبوبیت بالایی برخوردار میباشد. حفاظ بوته ای ، حفاظ شاخ گوزنی لیلیوم از نمونه های دیگر این نوع نرده حفاظ روی دیوار میباشد.

 
تولید گارد شاخ گوزنی آخرین مرحله از کار قسمت رنگ‌آمیزی حفاظ شاخ گوزنی با رنگ الکترواستاتیکی هست که از مهمترین بخش‌های تولید این حفاظ محسوب می‌شود. بسیاری از طراحان و متخصصان در تولید محافظ بالای دیوار در هنگام رنگ آمیزی حفاظ به روش دستی را کاری دشوار میدانند چرا که سطح حفاظ شاخ گوزنی به دلیل نا مسطح بودن و تیزو برنده بودن کار را سخت میکند و البته این روش دیگر به ندرت انجام میپزیرد چرا که رنک آمیزی این حفاظ با پیستوله تمام رنگ شده و سپس در آغتاب نگهداری میگردد و خشک شده و آمارده نصب بر روی دیوار میگردد و تمام سطح حفاظ به طور کامل رنگ شده  این روش روشی مدرن برای رنگ آمیزی محسوب میگردد  این روش به کمک گیری از الکتریستیه به تمام نقاط سطح حفاظ نفوذ پذیری بالای کرده و حفاظ را رنگ آمیزی میکند.
 
حفاظ شاخ گوزنی با رنگ الکترواستاتیکی

خرید حفاظ شاخ گوزنی

مزیت استفاده از محفاظ شاخ گوزنی نسبت به حفاظ های دیگر : 
 
در عصر جدید حفاظ های بسیاری برای حفاظت از منزل خانه ویلا باغ و ساختمان موجود میباشند که در واقع میتوانند مزایا و معایب مربوط به خود را دارا باشند اما حفاظ های بالای دیوار از جمله گارد شاخ گوزنی روی دیوار که صرفا برای نصب روی دیوار و در اکثر مواقع نصب بر روی پنجره استقاده میگردند توجه بشتر افراد را به خود جلب نموده است این حفاظ بسیار مقاوم بوده و نصب آنها دشوار نیست و نیاز به تخصص خاص دارد.
 
خرید حفاظ شاخ گوزنی

سیم خاردار گارد نرده ای شاخ گوزنی

 
حفاظ نرده شاخ گوزنی در ابعاد های متفاوت تولید میگردند تراکم هایی متفاوتی در هر دسته از این حفاظ های موجود است چه در حفاظ شاخ گوزنی چه بوته ای لیلیوم سرنیزه ای نیزاری هیچ فرقی نداشته و تراکم محافظ ها با هم متفاوت میباشند هر چه تراکم بالاتر برود قیمت به مراتب بالاتر رفته و هر تراکم پایین باشد قیمت حفاظ پایین‌تر خواهد بود بجز بحث تراکم ارتفاع نیز نقش مهمی در قیمت انتهایی حفاظ دارد 
 
سیم خاردار گارد نرده ای شاخ گوزنی
 

نحوه سفارش نرده حفاظ  شاخ گوزنی 

برای خرید تمامی محصولات پس ازمشاوره یا بازدید رایگان و تعیین متراژ دقیق پروژه، ارتفاع محافظ تراکم حفاظ ، جنس ونوع رنگ ونوع جوش، هزینه ها محاسبه می گر دد و بصورت یک فاکتور برای شما ارسال شده فاکتورها ازطریق شبکه های اجتماعی وفکس ارسال می گردد پس ازتایید فاکتورتوسط کارفرما و واریز 30% از هزینه کل تولید حفاظ شروع می شود وبسته به متراژ پروژه درحد معمول تا 4 روز کاری آماده می گردد.

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا