حفاظ خار دا روی دیوار - تولید انواع حفاظ بالای دیوار

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی یكی از محصولات حفاظتی است كه با میلگرد تولید شده و برای حفاظ بالای دیوار و درب و به عنوان نرده های امنیتی استفاده می گردند كه در ارتفاع های متنوع و استاندارد 90سانت ، 80 سانت ، پنل های دو متری ساخته و تولید می شود.

 
حفاظ دیوار شاخ گوزنی یا حفاظ لیلیوم ترجیحا برای نصب برسر دیوار در نظر گرفته شده و در گذشته حفاظها بصورت نیزه ای یا سیم خاردار در دسترس مردم قرار میگرفت که این حفاظ خار دا روی دیوار دارای نقاط ضعف بسیاری بودند، ولی امروزه  حفاظ های دیوار مثل حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ لیلیوم، حفاظ بوته ای خار، حفاظ نیزار و حفاظ نخل مرداب مواجه شده ایم که از نظر ظاهری، امنیتی و استحکام بسیار کاربردی تر است و مورد تایید امنیت کشور هم میباشد.
 
محافظ کشی دیوار
 

تولید انواع حفاظ بالای دیوار 

 
این شرکت تولید کننده عمده انواع حفاظ شاخ گوزنی می باشد که با ارائه نمایندگی در سراسر ایران فعالیت داشته و شاخ گوزنی ها در صنعت از میلگرد های فولادی تولید میگردند ابعادی که در تولید قطعات شاخ گوزنی استفاده می گر دند در سایز بندی های استاندارد از سه سانت تا یک متر بیست سانت برش داده می شوند و برای اینکه حفاظ شاخ گوزنی امنیت بیشتری و‌موانع بهتری ایجاد کند نوک انها را تیز میکنند که مانند سوزن و تیغ میگرند و اجازه عبور به افراد و حیوانات را نمیدهند.
 
حفاظ روی دیواری
 

محافظ کشی بالای دیوار 

 
معمولا برای دیوار هایی که ارتفاع بالایی ندارند انواع حفاظ ها در آن ها کاربرد بالایی دارند چرا که افزایش ارتفاع دیوار ها با استفاده از آجر و سایر مصالح ساختمانی مثل سیمان و… برای کارفرما اصلا به صرفه نیست و هزینه این کار بسیار بالاتر از نصب حفاظ است از این رو معمولا مالکین این گونه اماکن ها ترجیح می دهند به جای افزایش ارتفاع دیوار با اینگونه مصالح برای انجام دادن آن از حفاظ هایی مثل حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ دیوار به کار گیرند تا علاوه برارتقا  ارتفاع ان دیوار زیباتر و شکیل تر شود. امکان نصب این نوع از حفاظ با استفاده از شاسی کشی بر روی درب فلزی وجود دارد.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا