انواع نرده حفاظ روی دیوار - انواع گارد شاخ گوزنی

(اخبار)

قیمت همیشه یكی از مهم ترین پارامتر های مهم در انتخاب انواع محصولات بوده و هیچ نقصی بزرگتر از یك قیمت غیر واقعی و بی جا نیست. از این رو قیمت گارد شاخ گوزنی نیز باید متعادل و منطقی باشد. البته در همین اول كلام توصیه اكید داریم كه به هیچ وجه به دنبال حفاظ شاخ گوزنی ارزان قیمت نباشید.

 
انواع نرده حفاظ روی دیوار (حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای، حفاظ لیلیوم، حفاظ نیزار، حفاظ ایستاده سرنیزه ای) و درب حفاظ آکاردئونی (حفاظ درب آپارتمان) و حفاظ پنجره آهنی برای امنیت هر ساختمانی لازم می باشد. در ساختمان ها و منازل مدرن زیبایی و ایمنی حرف اول را می زند. این امر باعث شده مردم به سراغ حفاظ روند، اما در این حین مهم تر از همه حفاظ پنجره و حفاظ پشت درب ضد سرقت و گارد روی دیوار میباشد تا از طریق آن از ورود افراد غیرمجاز به داخل منزل یا محل خود جلوگیری نمایید.
 
حفاظ کشی روی دیوار خانه و یلا
 

انواع گارد بالای دیوار 

 
این شرکت برترین تولید کننده انواع گارد شاخ گوزنی با پایین ترین قیمت اجرت تولید میباشد که این گارد مدل شاخ های سر گوزن نسبت به سایر گارد ها محافظ دارای قیمت پایین تری مباشند ولی به علت قطعات کوچک و نوک تیز گیوتین خورده فراوان موجود در آن از امنیت بالایی نیز برخوردار است. این نوع نرده سر دیوار شاخ گوزنی در ویلاهای با متراژ بالا یا در ساختمان هایی که می خواهند هزینه کمتری کنند گزینه مناسبی است از مزیت های تولید پر تراکم حفاظ شاخ گوزنی با توجه به آهن استفاده شده و رنگ آن میتوان به عدم نیاز به مراقبت های بعد از نصب ، اطمینان از ماندگاری بلند مدت ، آرامش روانی برای افراد داخل ساختمان به جهت عدم ورود افراد سارق و همچنین نصب ساده و کم هزینه بدون خرابکاری و اجرای ساده و اصولی این نوع از گارد است.
 
محافظ کشی بالای دیوار ساختمان
 

حصار کشی بالای دیوار با نرده بالای دوار 

 
متخصصان شرکت به درخواست مشتریان ، حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار  را به‌گونه‌ای طراحی نمایند که با نصب آن بی‌هیچ وجه دیگر نگران سرقت نباشید. رنگ‌های گوناگون این محصول زیبایی بی‌نظیری به آن بخشیده و این امکان را فراهم نموده که امنیت و زیبایی را به‌صورت هم‌زمان دریافت نماییم. باید بر روی متریال به‌کاررفته در تولید این محصول تمرکز ویژه‌ای نماییم ، چراکه جنس موضوعی است که اگر از نوع مرغوب انتخاب نشود، امنیتی لازم که از آن انتظار می‌رود را به نمایش بگذارد. اغلب از آهن کارنکرده و میلگردهایی استاندارد در تولید این حصار استفاده‌شده به همین علت است که امکان ، بریدن و خمیدن آن وجود نداشته و تراکم بالای آن نیز احتمال رد شدن از آن را به صفر می‌رساند.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا