حفاظ آهنی روی دیواری - انواع محافظ بالای دیوار

(اخبار)

نرده حفاظ روی دیوار اما از مدل حفاظ هایی است كه شما میتوانید به آسانی و در مدت زمان كوتاهی آن ها را روی انواع مدل ها نصب و اجرا كنید. نصب این محصولات اما باید توسط متخصصین در این زمینه انجام گیرد. در همین راستا شركت های مختلف آموزش های متعددی را ایجاد كرده است كه نیاز به مهارت های خاصی دارند.

 
حفاظ آهنی روی دیواری  با توجه به این مسئله که امروزه درب و پنجره های بدون محافظ یکی از راه های ورود و نفوذ سارقین متنوع به درون منازل مسکونی شده است، وجود نرده دیوار به عنوان یک سد مستحکم در برابر هر گونه سارق یا مزاحم دیگری در آپارتمان های متنوعی مسکونی و اداری  تجاری به خوبی حس می شود. بنابراین از آنجایی که درب و پنجره ساختمان ها و منازل مسکونی به سمت کوچه و خیابان باز و بسته می شود، امکان نفوذ از طریق آن ها به راحتی میسر است.
به ویژه اگر یک سارق حرفه ای باشد، می تواند از کوچکترین حفره ای خود را به راحتی از طریق درب و پنجره های مشرف به کوچه و خیابان وارد منازل مسکونی کند و تمامی ابزارآلات و وسایل گران‌سنگ افراد را به تاراج ببرد. به همین دلیل و عوامل است که وجود یک حفاظ آهنی روی درب و پنجره های ساختمان های بسیار در عصر حاضر به عنوان یک ضرورت احساس می گردد تا علاوه بر زیبایی خاصی که به نماهای ساختمان ها می بخشد، سبب بالا بردن امنیت و نیز آرامش و آسایش خاطر ساکنین خانواده ها می گردد.
 
 
حفاظ روی دیوار

حفاظ دور دیوار ساختمان :

 
حفاظ شاخ گوزنی از محبوبت و استقبال بسیاری در بین سایر حفاظ دیوار برخوردار است. به همین علتد سعی نموده ایم به طور کامل مراحل ساخت حفاظ شاخ گوزنی را مورد بررسی قرار دهیم و در اختیار شما قرار دهیم در ادامه مطالب  نیز به طور کلی به طور کلی به مزیت استفاده از این نوع حفاظ اشاره شده است. بنا به علل های متعددی از ساختمانها نیاز به حفاظ هستند و در بازار می توان انواع متنوعی از حفاظ ها را مشاهده کرد که هرکدام از آنها مزیت و معایب خاصی دارد.
 
حفاظ روی دیواری
 

ارتفاع و تراکم محافظ شاخ گوزنی

 
حفاظ شاخ گوزنی در ارتفاع‌های 50تا 120سانتی‌متر، با تراکم طولی ۸، ۱۰، ۱۲ و 15و تراکم عرضی ۵ و ۶ سانتی‌متر تولیدشده‌اند. تنوع در تراکم و ارتفاع این امکان را برای مصرف‌کنندگان فراهم می‌سازد که حفاظی متناسب با نیاز خود انتخاب کنند.حفاظ شاخ گوزنی ساخته شده توسط این شرکت  رنگ‌آمیزی شده است لذا امکان سفارش رنگ مطابق با نمای ساختمان ممکن خواهد بود. اگر به دنبال قیمت حفاظ شاخ گوزنی در نیز هستید می‌توانید باحفاظ صنعت تماس بگیرید.قیمت حفاظ شاخ گوزنی به عواملی چون رنگ، نوع جوش، تراکم و ارتفاع حفاظ وابسته است به‌طور مثال حفاظی با ارتفاع ۱۲ سانتی‌متر و تراکم ۱۲ به دلیل برخورداری از میله‌گردهای بیشتر از امنیت بالاتری برخوردار بوده و متعاقباً قیمت بالاتری دارد.
 

 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا