برترین حفاظ دیوار - برترین حفاظ بالای دیوار

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی یكی از محصولات حفاظتی است كه با میلگرد تولید می گردد برای حفاظ بالای دیوار و درب و به عنوان نرده های امنیتی استفاده می گردد كه در ارتفاع های متنوع و استاندارد ۷۰ سانت ، ۸۰ سانت ، یك متر و یك متر و بیست ساخته و تولید می گردد.

 
بهترین حفاظ دیوار
 
دیوارهای خانه خود را با بهترین حفاظ دیوار امن کنید یکی از برترین حفاظ دیوار برای حفاظت از خانه و یا ویلا نرده حفاظ شاخ گوزنی میباشد حفاظ شاخ گوزنی برگرفته از حیاط وحشی توانسته است شاخ های گوزن را بر روی دیوار آورد. گارد روی دیوار شاخ گوزنی امنیت و آرامش را برای ساکنین خانه به امنیت می آورد. برگزیدن بهترین حفاظ دیوار به فاکتورهای بسیاری بستگی دارد برای نمونه میزان مجاورت خانه با سایر ساختمان های مجاور و شرایط محله و ارتفاع دیوارها در انتخاب نرده روی دیوار موثر  میباشد حفاظ ساختمان و نرده روی دیوار در طرح های متنوعی مانند نرده شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای، حفاظ سرنیزه، حفاظ نیزار و حفاظ لیلیوم طراحی و نصب می گردند شما مشتریان با سلیقه خود و نظر کارشناس باید یکی از بهترین حفاظ دیوار را انتخاب کنید.
 
حفظ بالای دیوار
 
 

نکاتی در مورد رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی  در برخی از شرایط ممکن است بعد از گذر مدت زمانی نیز شاهد آن باشید که رنگ قسمت های مختلف حفاظ شاخ گوزنی از بین رفته. در این صورت بهترین کار آن است که با استفاده از یک اسپری دوباره این بخش ها را رنگ آمیزی کرده و.این اقدام کار سختی نیست ولی انجام آن سبب می شود که برای مدت طولانی بتوانید از این نوع حفاظ ها نگهداری بنمایید هنگام سفارش سعی کنید رنگ مورد نظر خود را که مناسب با دیگر بخش های منزل است مشخص کنید و از تهیه کنندگان این نوع حفاظ ها درخواست کنید که رنگ مورد نظر شما را استفاده کنند.
 
حفاظ رو دیواری
 
 

تعیین تراکم نرده و ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی

تعداد شاخه های حفاظ در دو متر از طول را، تراکم نرده شاخ گوزنی می گویند. هر چه که تعداد این شاخه ها در دو متر بیشتر باشد یعنی تراکم در تولید حفاظ شاخ گوزنی بیشتر بوده و کیفیت کار بالاتر می رود. شاخ گوزنی یک شاخه اصلی دارد که ارتفاع بیشتری دارد و سپس سایر شاخک ها به ترتیب در ارتفاع کمتری جوش داده می شوند. معیار تعیین ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی نیز همان شاخه اصلی میباشد معمولا تراکم شاخه اصلی در طول 2 متر نهایتا 15 عدد شاخه اصلی است. در واقع اگر با تعداد بیشتر از این مواجه شدید احتمالا سازندگان شاخه های فرعی را نیز جزو تراکم به شمار آورده اند.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا