نصب حفاظ شاخ گوزنی - نصاب نرده شاخ گوزنی

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی این حفاظ یعنی حفاظ شاخ گوزنی حفاظی است كه علاوه بر این كه از لحاظ امنیت در درجه بالایی قرار دارد برای جلوگیری از خطرات میباشد از نظر استحكام هم بسیار كاربردی میباشد این حفاظ حتی در ساختمان های مسكونی هم مورد استفاده قرار می گیرند ساختاری ساده ولی كاربردی دارند.

 
قابلیت نصب حفاظ بر روی انواع دیوار
حفاظ های شاخ گوزنی را می توان بر روی انواع دیوار ها از جمله دیوار های آجری یا بتنی نصب نمود و اطمینان حاصل کرد که نصب از امنیت بالایی برخوردار است و استحکام قابل توجهی از نظر قابلیت نصب بالا به دیوار را دارا باشد. حفاظ شاخ گوزنی را می‌توان بر روی انواع دیوارهای آجری، بتنی و … نصب نمود. دیوار هایی که برای نمای زیبا از انواع چوب پلاست استفاده کرده اند می توانند این قابلیت را داشته باشند که نرده های شاخ گوزنی در انواع متنوع را روی خود قرار دهند و از امنیت بالاتر دیوار ها برخوردار شوند.
 
حفاظ کشی بالای دیواری

تولید نرده حفاظ بالای دیواری 

از آن جایی که حفاظ های قدیمی از امنیت و زیبایی کافی برخوردار نبوئند و بسیار از تولید کنندگان و طراحان از گارد های جدید استفاده می کنند. برخی از این حفاظ های نسل جدید عبارتند از : حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ نخل مرداب و حفاظ نی زار. حفاظ شاخ گوزنی با الهام گرفتن از شکل شاخ های گوزن تولید شده است و در بازار کشور ایران بسیار پر طرفدار میباشد به طوری که بیش از 90 درصد از حفاظ های تولید و استفاده شده در ایران، از نوع شاخ گوزنی هستند. اگر حفاظ شاخ گوزنی را بر روی زمین بگذاید، عبور از روی آن غیر ممکن و یا بسیار سخت خواهد بود پس عملا عبور از آنها بر ری دیوار کانلا غیر ممکن است. شما می توانید این نوع حفاظ یا نرده روی دیوار را مورد استفاده قرار دهید چرا که سارقان کمتر به سراغ خانه هایی می روند که بر روی دیوارشان از این نوع حفاظ ها استفاده کرده اند.
 
حفاظ بالای دیوار
 

حفاظ شاخ گوزنی چگونه نصب می شود؟

برای اینکه با نحوه نصب حفاظ شاخ گوزنی  آشنا شوید، لازم است که 4 روش متداول برای نصب این حفاظ ها را بدانید. نصب حفاظ با استفاده از بیس پلیت: اگر کارفرما از اول بداند که می خواهد روی دیوار از بیس پلیت استفاده کند، می تواند در هنگام دیوار چینی، پلیت هایی را داخل دیوار کار بگذارد تا بعد از اتمام ساخت دیوار، نصب حفاظ به راحتی انجام شود. البته بعد از ساخت دیوار نیز می توان پلیت نصب کرد. فاصله پلیت ها از هم حداقل 1 متر است. بعد از کارگذاری پلیت ها، حفاظ ها روی پلیت ها جوش داده می شوندو سپس با استفاده از رنگ آمیزی و لکه گیری، زیباتر خواهند شد. نصب حفاظ به روش کوبیدن پیم در دیوار: برای نصب حفاظ روی انواع بسترها می توان از روش کوبیدن پیم در دیوار استفاده کرد.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا