انواع گارد درب آكاردئونی - خرید درب آكاردئونی

(اخبار)

درب آكاردئونی پشت در آپارتمان دارای مدل های متنوع و از لحاظ امنیت درب آكاردئونی در طرح های 90 درصد امنیت (طرح 3 گل) و 99 درصد امنیت (طرح های پرچ مخفی چند لایه) ساخته میشوند.

استفاده از رنگ های ضد زنگ بر روی انواع گارد درب آکاردئونی مانع از زنگ زدگی و خوردگی محصول می گردد نگران پاشیدن رنگ در حین رنگ آمیزی نباشید. همه انواع درب آکاردئونی در محل کارخانه رنگ آمیزی شده و به صورت آماده ارسال می شوند. رنگ آمیزی حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی با رنگ (کوره ای) توسط دستگاه های پیشرفته انجام می شود. به این ترتیب همه قسمت های درب به خوبی رنگ را جذب می کند. مواد درجه یک و آهن پروفایل در دستان توانمند طراحان با تجربه این شرکت شکل می گیرد. استاندارد بالای تولید درب آکاردئونی مورد تایید کارشناسان فنی قرار گرفته است.هزینه حمل و نصب درب اکاردونی در استان های دیگر با توجه به بعد مسافت و دوری از محل کارخانه محاسبه می شود. به این ترتیب اختلاف کمی در فاکتورهای ثبت شده برای هر شهرستان وجود خواهد داشت.
 
درب محافظ

هزینه نصب و خرید درب آکاردئونی 

 
شفاف سازی برای مشتری یک امر مهم و ضروری است در هزینه درب آکاردئونی منجر به تصمیم گیری صحیح خواهد شد. تولید گارد آکاردئونی هزینه بر است و می بایست از قبل بودجه لازم برای این امر برآورد شود. محاسبه قیمت درب آکاردئونی برای همه سفارش ها یکسان و بر پایه یک فرمول ساده صورت می گیرد. قیمت درب اکاردونی آپارتمان و انواع درب های آکاردئونی کارگاهی و درب پارکینگ همگی بر پایه همین فرمول محاسبه می گردد. محاسبه قیمت درب آکاردئونی با این فرمول بسیار ساده است. خدمات اضافی هزینه حمل و غیره به این مقدار افزوده خواهد شد. این فرمول در برگیرنده قیمت تولید درب آکاردئونی است. ارتفاع درب از روی قاب را در عرض درب ضرب کرده و عدد حاصل را در قیمت هر متر مربع دوباره ضرب کنید. به این ترتیب:
 
فرمول محاسبه قیمت درب آکاردئونی : ارتفاع درب *عرض درب* قیمت هر مترمربع
 
حفاظ آپارتمان

نصب درب محافظ آکاردئونی 

برای نصب درب اکاردیونی نیازی به تخریب و یا کنده کاری در اطراف درب اصلی ساختمان نیست. تراکم بالا و ارتفاع مناسب درب اکاردونی بهترین امنیت را در برابر ورود سارقین ایجاد می کند. با نگاهی به عکس درب آکاردئونی می توان دریافت که به لحاظ ظاهری گارد اکاردونی دارای مولفه های زیبایی شناختی بسیاری است و می تواند بخشی از دکوراسیون ساختمان در نظر گرفته شود. این دلایل تنها بخشی از مزایای انحصاری درب آکاردئونی تولید شده در شرکت است. انواع درب آکاردئونی مناسب نصب بر روی درب های داخل و خارج از ساختمان هستند.
 

 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا