حفاظ درب آپارتمان آكاردئونی - محافظ درب

(اخبار)

جهت هماهنگی بیشتر با دكوراسیون داخلی و حفظ زیبایی بنا، چندین رنگ پر كاربرد و انحصاری برای رنگ امیزی درب آكاردئونی در نظر گرفته شده است. رنگ های مشتری پسند و حفاظ آكاردئونی مورد توجه بسیاری قرار گرفته و همواره با استقبال بی نظیری روبرو بوده است.

برجسته‌ترین رنگ درب آکاردئونی شرکت مربوط به رنگ های مشکی، مشکی مسی، قهوه ای سوخته، سفید و سفید نقره ای می باشد. و می تواند در هر دیگه ای بنا به خواسته مشتری عزیز مان باشد طراحی زیبا و رنگ های فوق‌العاده جذاب درب آکاردئونی ، نمود ظاهر و نمای ساختمان را بیشتر می کند. رنگ آن می تواند پودری باشد که به رنگ کورهای شناخته شده است که در هر شرایط جویی مناسب بوده به علت رنگ آن که گفته شده و به راحتی باز و بست می توان کرد به علت استفاده از بلبرینگ ژاپنی و استفادده از قفل مخفی که ایمنی درب را دو چندان نیز می کند که با سنگ فرز و با دیلم باز نمی شود چون داخل خود درب تعبیه می شود در واقع این حفاظ آهنی یکی از عناصر دکوراتیو ساختمان نیز محسوب می شود.لازم به ذکر است که رنگ های استفاده شده در حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی همگی در محیط کارگاه و با استفاده از دستگاه های پیشرفته انجام می شود.
تولیدات درب آکاردئونی در شرکت با رنگ الکترواستاتیک کوره ای رنگ آمیزی شده و دارای پوشانندگی کامل در همه سطوح است. رنگ آمیزی درب اکاردونی توسط دستگاه های اتوماتیک و درجه یک انجام شده و موجب ارتقای کیفیت محصول می شود. قدرت پوشانندگی کامل رنگ ها، کیفیت رنگ های استفاده شده و تکنولوژی به کار رفته در شیوه رنگ آمیزی حفاظ آکاردئونی باعث افزایش کیفیت محصولات این شرکت است. رعایت استاندارد در ساخت و رنگ آمیزی درب های آکاردئونی موجب شده تا سازه هرگز دچار زنگ زدگی و خوردگی فلزی نشود.
 
حفاظ رو دری

 درب ضد سرقت آکاردئونی

در مورد درب ضد سرقت آکاردئونی هم به همين صورت مي باشد با اين تفصیل كه حفاظ آكاردئوني در صورت بسته بودن به سارقان اعلام مي كند كه من منزل نيستم و شما براحتي مي توانيد از فرصت استفاده كنيد و درب را تخريب و وارد منزل من شويد.در صورتي كه درب ضد سرقت اين گونه نيست و كسي از نبود شما در خانه باخبر نخواهد شد و سارق به راحتي از اين امر اطمينان حاصل نمي كند ؛ ضمن اينكه درب آكاردئوني را سارقين مي توانند از ريل پايين آن در بياورند و به راحتي وارد منزل شوند پس به تنهايي نمي تواند نقش بازدارندگي داشته باشد و حتما بايد از موارد امنيتي ديگري نظير آژير و دوربين مداربسته وحتي براي امنيت بالاتر درب ضد سرقت را به همراه آكاردئون استفاده كرد.
 
حفاظ درب آپارتمان

مزایای درب آکاردئونی 

یکی از مزایای انواع درب حفاظ آپارتمان امکان استفاده از قفل های ایمنی مخفی روی درب است. برای بالا بردن امنیت درب های ضد سرقت اکاردئونی از دو نوع قفل استفاده می شود. برای باز کردن این درب لازم است تا هر دو قفل باز شوند. با باز کردن یکی از قفل های نصب شده در حفاظ، امکان باز شدن درب وجود ندارد. تقریبا همه درب های استاندارد ضد سرقت دارای قفل توکار و روکار هستند. قفل های توکار امنیت بسیار بالایی دارند و به سادگی باز نمی شوند. اما استفاده از قفل های روکار اویز به هر تعدادیکه بخواهید وجود دارد. هر کدام از این قفل ها می تواند در ورود سارقین مانع ایجاد کند. اگر می خواهید از قفل های بیشتری استفاده کنید این موضوع را با سازنده درب آکاردئونی در میان بگذارید. هزینه تولید درب بستگی به تجهیزات جانبی ان دارد.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا