حفاظ شاخ گوزنی غیر قابل عبور - برترین نرده حفاظ

(اخبار)

استفاده از حفاظ های امنیتی آهن حفاظ تاثیر مستقیم بر نمای ساختمان داشته و حتی المقدور سعی كنید كه رنگ حفاظ انتخابی با رنگ دیوارهای ساختمان متناسب باشد. علاوه بر رنگ ،شكل حفاظ ها بسته به نوع محل نصب دارد ،تاثیر مثبت یا منفی بر نمای محل می گذارد.

 
انواع حفاظ درب و دیوار حیاط ساختمان: 
 
برای حفاظت بیشتر خانه می‌توانید درودیوار حیاط را با بهترین نوع حفاظ روی دیوار همچون حفاظ شاخگوزنی مجهز کنید. حفاظ شاخ گوزنی غیرقابل عبور با ساختار شاخه‌ای و نوک تیزی که دارد امکان ورود را برای سارقین غیرممکن می‌کند. این حفاظ‌ها در ارتفاع ۷۰ تا ۱۲۰ سانتی‌متر تولید می‌شوند که با توجه به نیاز خود می‌توانید هراندازه‌ای که موردنیازتان است را انتخاب کنید. حفاظ شاخ گوزنی از آهن ساخته شده که به‌راحتی قابل شکستن و یا خم شدن نمی‌باشد، بنابراین با خیال راحت خانه را ترک کنید زیرا که حفاظ شاخگوزنی می‌تواند همانند یک نگهبان از خانه شما مراقبت کند
 
 
حفاظ دیواری تهران

محاسبه قیمت حفاظ آهنی روی دیوار

 
حفاظ آهنی روی دیوار بر اساس نوع وزن مصرفی به صورت کیلویی و متر مربعی مورد محاسبه قرار می گیرد. هر چقدر مقدار وزن آهن مصرفی در حفاظ دیوار باشد قیمت حفاظ اهنی دیوار نیز به همان ترتیب بالاتر می شود حفاظ های مختلف در طرح و اندازه و تراکم  ارتفاع های  متنوعی که از نظر قیمت مقرون به صرفه باشد هستند همچنین  نرده ارزان قیمت بالای دیوار از لحاظ قیمت های مقرون به صرفه ای به لحاظ استفاده مشتریان در شرکت موجود است جهت سفارش انواع حفاظ بالای دیوار با شماره 09127800603 تماس بگیرید.
 
فاظ بالای دیوار
 

حفاظ آهنی بالای دیوار :

 
حفاظ آهنی بالای دیوار با توجه به این مسئله که امروزه درب و پنجره های بدون محافظ یکی از راه های ورود و نفوذ سارقین متنوع به درون منازل مسکونی شده است، وجود نرده دیوار به عنوان یک سد مستحکم در برابر هر گونه سارق یا مزاحم دیگری در آپارتمان های متنوعی مسکونی و اداری  تجاری به خوبی حس می شود. بنابراین از آنجایی که درب و پنجره ساختمان ها و منازل مسکونی به سمت کوچه و خیابان باز و بسته می شود، امکان نفوذ از طریق آن ها به راحتی میسر است. به ویژه اگر یک سارق حرفه ای باشد، می تواند از کوچکترین حفره ای خود را به راحتی از طریق درب و پنجره های مشرف به کوچه و خیابان وارد منازل مسکونی کند و تمامی ابزارآلات و وسایل گران‌سنگ افراد را به تاراج ببرد. به همین دلیل و عوامل است که وجود یک حفاظ آهنی روی درب و پنجره های ساختمان های بسیار در عصر حاضر به عنوان یک ضرورت احساس می گردد تا علاوه بر زیبایی خاصی که به نماهای ساختمان ها می بخشد، سبب بالا بردن امنیت و نیز آرامش و آسایش خاطر ساکنین خانواده ها می گردد.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا