حفاظ دیواری شاخ گوزن - بهترین محافظ بالای دیوار

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی از كاربردی ترین طرح از حفاظ های تولید شده ای محسوب می گردد كه با توجه به لیست قیمت این محصول می توان آن را تهیه نمود.

 
حفاظ دیواری شاخ گوزنی به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد متفقه ، سارقان و حیوانات و.... تولید میشود. حفاظ شاخ گوزنی برای نصب بر روی دیوار در نظر گرفته شده اما بعضی اوقات بر روی پنجره نیز نصب میگردد. . در گذشته گارد ها بصورت نیزه ای یا سیم خاردار بودند  که دارای نقاط ضعف بسیاری بودند ، اما مدرن ترین امروزه ما بهترین حفاظ های روی دیوار مثل حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای و نیزار مواجه هستیم.
 
محافظ دور محوطه

نصب انواع حفاظ بالای دیواری 

 
تولید و نصب انواع نرده حفاظ روی دیوار طبق سلیقه مشتری با بهترین کیفیت و امنیت برای منازل و ویلا ها ساخته میگردد. حفاظ های مدرن روی دیوار که در عین حال ایمن ترین نوع آن نیز میباشد حفاظ شاخ گوزنی میباشد که به علت ویژگی های بی نظیر خود در سالیان اخیر مورد توجه و اقبال عمومی قرار گرفته است: امنیت بالا، قیمت پایین، زیبایی، قابلیت ساخت در ابعاد و تراکم های متنوع و تنوع در رنگ باعث شده  حفاظ های شاخ گوزنی  انتخاب اکثر مشتریان برای حفاظ روی دیوار خود باشد.
 
برترین محافظ روی دیوار
 
 

 انواع مختلف بهترین حفاظ روی دیوار یا نرده دیوار عبارتند از:

 
حفاظ شاخ گوزنی: طرح مدل شاخ گوزن ساخته و با میلگردهای برنده برای ایجاد ایمنی از ساختمان کاربرد دارد.
حفاظ بوته‌ای: طرح حفاظ بوته ای نیز همانند مدل قبل می‌باشد و برای محافظت از منازل مسکونی، مدارس، باغ و شرکت‌ها به صورت معمول استفاده می‌شود.
حفاظ نیزار: به شکل یک نیزار طراحی می‌شود که ضریب امنیت بالا، کیفیت و نوع طراحی جالب آن باعث فراهم شدن میزان زیاد رضایت خاطر خریداران شده از این مدل نیز می‌توانید برای حفاظ پنجره نیز استفاده کنید.
حفاظ لاله‌ای: حفاظ لاله ای از طرح های جدید نرده دیوار می‌باشد که به شکل گل لاله ست. این طرح حفاظ که در قسمت بالایی خود شاخه‌ها به صورت نامنظم تعبیه و باعث شده که امنیت لازمه را برای مکان مورد نظر فراهم نمایند.
حفاظ لیلیوم: حفاظ روی دیوار لیلیوم نیز به شکل گل لیلیوم طراحی شده که هر بوته این حفاظ دیوار تعداد قابل توجهی گل لیلیوم و در مقایسه با سایر حفاظ‌ها قیمت بالاتری داشته باشد.
حفاظ آبشاری: طرح حفاظ آبشاری به این صورت میباشد که سرنیزه‌های تیز به صورت آبشار به سمت پایین خم شده‌اند که مانع از ورود افراد متفرقه به داخل مکان مورد نظر خواهند شد.
 

 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا