نصب درب آكاردئونی - نصب انواع حفاظ آكاردئونی

(اخبار)

درب آكاردئونی پاركینگ عموماً بدین صورت است كه دو درب مجزا و در اصطلاح دولنگه ساخته و در محل نصب میگردد البته در درب آكاردئونی پشت درب منزل یك‌لنگه هم وجود دارد. دو درب در هنگام بسته شدن توسط قفل‌های ایمن به یكدیگر وصل شده و در هنگام باز شدن درب پاركینگ، از قسمت میانی جمع شده و بر روی قاب عمودی در طرفین قرار می‌گیرند.

 
 
برای نصب درب آکاردئونی ابتدا چهارچوب مشخص شده را اندازه گیری کرده و از قسمت های مشخص شده، عمل جوش زدن را انجام می دهند تا درب آکاردئونی محکم تر شود برای تقویت درب ضد سرقت آپارتمان بهتر است از انواع درب آکاردئونی چون حفاظ آکاردئونی سه گل ساده  حفاظ آکاردئونی سه گل چهار خم حفاظ آکاردئونی پرچ مخفی و ...استفاده نمودبا نگاهی به سطح شهر انواع کرکره های مغازه ای، درب های آهنی و درب های آکاردئونی بزرگ را می توان مشاهده می کرد.با مقایسه کرکره های مغازه ای و درب آکاردئونی می توان گفت انواع درب های آکاردئونی سبک‌تر بوده و راحت تر بسته می گردند کار با کرکره های مغازه ای دشوارتر است و در صورت استفاده از نیروی برق، هزینه اضافی در بر دارد. انصافا صدای گوش خراش بالا بردن کرکره های مغازه ای بسیار آزار دهنده است.
 
حفاظ درب آکاردئونی
 
رنگ در آکاردئونی تاثیر به سزایی دارد چون در هر شرایط جویی مانع از پوسیدگی درب و حفاظ می شود که شرکت از رنگ کوره ای یا پودری استفاده می کند که پودر پاشیده شده وداخل کوره می رود تا کاملا به خورد حفاظ برود و همچنین از بلبرینگ ژاپنی استفاده می شود تا درب آسان تر باز و بسته شود و همچنین استفاده از متریال مصرفی دسته اول در ساخت و تولید این گارد ها.
 
حفاظ درب آپارتمانی
 
این شرکت سازنده انواع حفاظ دزدگیر درب آکاردئونی برای امنیت ورودی درب منزل  استاندارد برای پشت درب ضد سرقت آپارتمان با کیفیت عالی و قیمت مناسب ، انواع حفاظ پشت درب های کشویی ، درب های ریلی ، سازه های فلزی، درهای کلاسیک، درهای آهنی ساده، درهای اتوماتیک، می باشد. اگر شما هم میخواهید از این نوع حفاظ آکاردئونی استفاده کنید  درب های آکاردئونی در واقع کمترین میزان فضا را از راه پله شما اشغال خواهند کرد. و به همین علت هم گفته می شود که برای عبور و مرور مزاحمتی نخواهند داشت. شما میتوانید انواع متنوع از این درب ها را مورد استفاده قرار دهید. که البته متداول ترین نوع آن ها درب های آکاردئونی سه لوزی و یا سه گل هستند.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا