نقش حفاظ پنجره در طراحی نمای ساختمان | نرده آهنی پنجره

(اخبار)

حفاظ پنجره به عنوان یك عنصر معماری ، مهم‌ترین نقش را در طراحی و تركیب نمای بسیاری از انواع ساختمان‌ها، به خصوص نماهای طراحی شده ایفا می‌كند. امكانات و محدودیت‌های سازه‌ی دیوار باربر، نحوه‌ی توزیع فضایی اتاق‌ها در یك بنا، و مسأله‌ی چگونگی استفاده از هر فضا، از عوامل و پدیده‌های مؤثر در نحوه‌ی شكل‌دهی به پنجره‌ها به شمار می‌آیند. در زمینه‌ی اهمیت نقش پنجره در طراحی فضاها كافی است به نحوه‌ی نام‌گذاری برخی از انواع اتاق‌ها ماند اتاق‌های سه دری، پنج دری، هفت دری، اُرسی و غیره كه برگرفته از تعداد یا نوع در یا پنجره‌های یك فضاست، توجه شود.

حفاظ پنجره

 

در معماری سنتی ایران، عموماً سطح یک نما متناسب با اندازۀ اتاق‌ها یا سایر فضاهای واقع در پشت آن تقسیم‌بندی می‌شد، به این ترتیب که ضخامت بیشتر جرزها یا محل تقاطع دیوارهای باربر نسبت به دیوارهای محصور و جدا کننده، به گونه‌ای در نما بازتاب می‌یافت و چنانچه تمام سطح نما با آجر پوشیده می‌شد، جرزها و سطوح یاد شده را به طور متوسط به اندازۀ ده سانتی‌متر ضخیم‌تر می‌ساختند. در بعضی موارد نیز سطح دیوار را با گچ یا کاهگل می‌پوشاندند و تنها در سطح جرزها و دیگر سطوح آسیب‌پذیر، مانند ازاره‌ها، از آجر استفاده می‌کردند. به هر صورت نتیجۀ این اقدام در نمای ساختمان نوعی تقسیم‌بندی سطح نما بر پایۀ نظام سازه‌ای بناست. این اصل در بیشتر بناها رعایت می‌شد، از این رو در این بررسی پنجره‌‌ها در نمای یک دهانه از بنا مورد مطالعه و سپس معرفی قرار گرفته‌اند.

 

ساخت انواع حفاظ پنجره فلزی و محکم Window fence،  در مدل های زیبا به صورت فرفورژه و یا حفاظهای از قوطی پروفیل حفاظ پنجره دوجداره و از داخل ، ارزان یا اماده برای اپارتمان ، در اندازه های کوچک برای زیر زمین و بزرگ برای باغ و ویلا نرده حفاظ برای کودکان ، حفاظ بازشو  با جا گلدانی و حفاظ بالکن و تراس پیش ساخته ،مدل های رولی و ریلی ، زیباترین طرح سنتی مدرن و شیک و  شاخ گوزنی و طرح انگلیسی و محافظ های طرح دار  فانتزی یا قدیمی
 
ساخت حفاظ پنجره فلزی ساده و متحرک یا آکاردئونی ،فرفوژه و طرح های هندسی جدید
صنایع فلزی آهن سازه یک تولیدی حفاظ پنجره ساختمان در تهران است که تولیدات خود را علاوه بر تهران و کرج به سایر شهر های ایران نیز ارسال میکند ، سایر تولیدات این مجموعه درب آکاردئونی ضد سرقت برای اپارتمان و مغازه و پاریکینگ و انواع حفاظ روی دیوار است.
 
شما میتوانید هر مدل حفاظ پنجره ای که خواستید با نشان دادن طرح آن برای تولید سفارش دهید
محافظ مدرن پنجره
و این را در نظز داشته باشید که ما فقط  حفاظ های فلزي (آهنی) میسازیم..و حفاظ  استیل یا آلومینیوم جزء تولیدات ما نیست . طرح های حفاظ پنجره آریا شامل :حفاظ ساده ارزان یا طرح چوب ،حفاظ پنجره متحرک با رنگ براق و مات،حفاظ فرفورژه و انواع حفاظ  با طرح های کلاسیک و مدرن میباشد.
 
جهت استعلام قیمت حفاظ پنجره آهن ساه و خرید آن با شماره 09128047694 تماس بگیرید
حفاظ متحرک پنجره

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا