حفاظ دیواری ویلا - تراكم محافظ بالای دیوار

(اخبار)

حفاظ دیواری به دلیل تراكم شاخه های آن، قابلیت ورود از لابه لای آن را به صفر رسانده است. به این صورت از ایمنی بسیار بالایی بر خوردار است. در رابطه به متریال این نرده می توان گفت كه جنس حفاظ های سر گوزن استفاده نشده و خام می باشد.

 
تراکم حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ های شاخ گوزنیبالای دیوار تهران  به علت داشتن شاخ های تیز عبور از این نوع حفاظ ها را دشوار میکند اما باید در حین انتخاب حفاظ دقت داشته باشید حفاظی را انتخاب کنید که دارای عرض و ارتفاع و تراکم مناسبی باشد تا سارقین نتوانند به راحتی از آن عبور کنند.  با توجه به کارایی و استحکام فوق‌العاده ای که حفاظ شاخ گوزنی دارد قیمت آن نسبت به سایر حفاظ ها کمتر و نرده ای ارزان است.
 
برترین حفاظ دیواری
 

انواع ساخت نرده روی دیوار

 
حفاظ شاخ گوزنی نمونه نسبتا جدید از نرده ضد سرقت  دیوار هستند که بسیار مرسوم شده اند. نوک حفاظ های شاخ گوزنی بسیار تیز می باشند که توسط سازندگان حرفه ای در کنار هم به صورت زنجیری جوش داده میشوند. تولید حفاظ شاخ گوزنی به شکلی است که علاوه بر ظاهر زیبایی که به سر دیوار ساختمان ها میبخشند، جنبه ی امنیتی ساختمان را نیز به طور چشمگیری بالا میبرند. زیرا به علت تراکم زیاده شاخه ها و نوک تیز آن ها عبور از روی این حفاظ ها تقریبا غیر ممکن می گردد.
 
بهترین محافظ بالای دیوار
 

محافظ دیواری ویلا و ساختمان 

 
محافظ شاخ گوزنی امروزه کاربرد های فراوانی دارد. در ایران پرجمعیت امروز، اغلب خانه ها به صورت آپارتمانی تولید می شوند. با این حال همچنان خانه های ویلایی بسیاری وجود دارند که برای حفاظت خود نیازمند تمهیدات پیشرفته و به روز هستند. خانه های آپارتمانی هم به نوبه ی خود نیازمند مراقبت و نصب انواع ابزار آلات محافظتی می باشند. متاسفانه امروزه به علت های محتلفی میزان سرقت از منازل خصوصا منازل ویلایی بالا رفته و بیش از گذشته باید به فکر حفظ امنیت بود. البته سارقان تنها علت نیاز به مراقبت از خانه ها نیستند. 
 

 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا