خرید درب آكاردئونی - محافظ درب های آپارتمانی

(اخبار)

حفاظ آكاردئونی كه به نام های كشویی یا ریلی جمع شونده نیز شناخته می شود به نوعی حفاظ گفته می شود كه اغلب جهت حفاظت از درب ورودی واحدهای آپارتمان مورد استفاده قرار می گیرد و در مواردی همچون مغازها و انباری ها و مكان های دیگر نیز بكار گرفته می شود.

 
درب آکاردئونی یکی از محصولات محفاظتی ضروری شمار میرود که با استفاده از آن و نصب بر روی تمام مدل درب ها می تواند موجب تضمین امینت ساختمان و واحد های آپارتمانی گردد. این مدل از درب به واسطه طراحی که از آن برخوردار می باشد، دارای ضریب امنیت بسیار بالایی است و از همین جهت مورد توجه قرار گرفته است. با نصب و اجرای درب اکاردئونی می توان مانع ورود افراد ناخواسته به داخل ساختمان های بسیاری گردید و همین امر سبب شده تا این محصول بسیار مورد استفاده قرار گیرد. بهره‌گیری از مدل های متنوعی از محافظ درب های آکاردئونی برای تمام ساختمان ها با کاربری های متفاوت از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود.
 
آکاردئونی حفاظ درب
 
 
حفاظ آکاردئونی پشت درب آپارتمان با نگاهی به ساز آکاردئون طراحی و تولید شده. به همین علت با این نام به شهرت رسیده است. نام های مرسوم ترین دیگر آن عبارتنداز : درب تاشو،درب آکاردئونی، درب کرکره ای. هدف از طراحی و ساخت درب آکاردئونی استفاده بهینه از فضا بوده. درب آکاردئونی به دلیل تاشو بودن پس از جمع شدن فضای بسیار کمی را اشغال می‌کند ، و این به معنای بهینه‌سازی فضا می باشد. اگر شما هم میخواهید از این نوع حفاظ آکاردئونی استفاده کنید بهترین راه این است که تماما با آن ها آشنا شوید. درب های آکاردئونی در واقع کمترین میزان فضا را از راه پله شما اشغال خواهند نمود و به همین علت هم گفته می شود که برای عبور و مرور مزاحمتی نخواهند داشت.
 
حفاظ درب آپارتمان
 
 
 
 
درب آکاردئونی پشت در آپارتمان دارای مدل های مختلف و از لحاظ امنیت درب آکاردئونی در طرح های 90 درصد امنیت (طرح 3 گل) و 99 درصد امنیت (طرح های پرچ مخفی چند لایه) ساخته میشوند. اگر بدنبال انجام یکباره امنیت منزل خود میباشید پیشنهاد ما طرح درب آکاردئون 3 گل پرچ مخفی 3 لایه یا درب آکاردئون تمام گل پرچ مخفی با 4 لایه تسمه پشت هم قرار گرفته است که داری ضریب امنیت 99 درصد است و تنها راه باز کردن این درب ها با سنگ فرز میباشد که اصولا دزدان جای سخت را انتخاب نمیکنند.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا