حفاظ شاخ گوزنی سر دیواری - نرده كشی دیوار

(اخبار)

نرده آهنی حفاظ روی دیوار یكی از محصولات حفاظتی بسیار كاربردی محسوب می گردد كه با نصب و اجرای آن بر روی تمام مدل دیوارها می توان سبب تضمین امنیت شد این محصول حفاظتی به گونه ای تولید شده كه دارای ضریب امنیت بسیار بالایی میباشد و به واسطه همین امر مورد توجه افراد بی شماری قرار گرفته شده.

 
 
حفاظ شاخ گوزنی :
 
حفاظ شاخ گوزنی از جمله موارد مهم  معماری و ساختمان سازی می باشد. این حفاظ ها از جمله حفاظ ها هستند که جهت تامین امنیت ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. این حفاظ ها از میلگردهایی نوک تیز تولید و ساخته شده اند که با نظم و ترتیب خاصی در کنار یکدیگر قرار گرفته  شده اند. میلگردها به یکدیگر جوش داده شده و معمولا رنگ آمیزیمی شوند و به عنوان حفاظ شاخ گوزنی سر دیواری به فروش می رسند. این میگردهای نوک تیز با شیوه ی قرار گرفتن خاصی که دارند، هر کدام به یک سمت رشد کرده اند و مانع ازعبور افراد و حیواناتی مانند گربه ها و دیگر جنبنده ای از روی دیوار خواهند شد.
 
فروش نرده حفاظ

عرض حفاظ شاخ گوزنی چقدر است؟

 
عرض حفاظ شاخ گوزنی معمولا بین 30 تا 70 سانتی‌متر متفاوت است، عرض حفاظ وابسته به ارتفاع حفاظ است و با بالا رفتن ارتفاع، عرض حفاظ نیز بیشتر می گردد.  استفاده از حفاظ های امنیتی آهنی تاثیر مستقیم بر نمای ساختمان داشته و حتی المقدور سعی کنید که رنگ حفاظ انتخابی با رنگ دیوارهای ساختمان متناسب باشد.علاوه بر رنگ ،شکل حفاظ ها بسته به نوع محل نصب دارد ،تاثیر مثبت یا منفی بر نمای محل می گذارد.
 
حفاظ آهنی بالای دیوار
 

انواع نرده محافظ روی دیوار

 
حفاظت و برقراری ایمنی محیط کار یا زندگی یکی از مواردی است که اکثر افراد در زندگی خود به آن اهمیت می‌دهند و علاوه بر توجه کردن به این قضیه مقداری از هزینه ی خود را صرف تأمین امنیت و آرامش مکان کار و زندگی خود می‌کنند. پ نرده دیوار حیاط، حفاظ‌های روی دیوار و نرده فلزی محوطه اشاره نمود 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا