هزینه نصب حفاظ روی دیوار - حفاظ شاخ گوزنی دور دیوار

(اخبار)

به علت گسترش شهرها، استفاده از حفاظ شاخ گوزنی برای حفاظت از منازل، محیط های اداری، باغ و ویلا بسیار رایج شده است. افرادی كه به تولیذ این نرده ها پرداخت اند، همواره سعی كرده اند كه گاردی مقاوم و زیبا تولید كنند. استفاده از حفاظ شاخ گوزنی ، به علت طراحی خاص كه دارد. حفاظ شاخ گوزنی به گونه طراحی و تولید شده است كه سارق با دیدن نرده ها از سرقت منصرف می شود. هر چقدر كه تراكم این نرده ها بیشتر باشد، امنیت خانه و محیط نیز افزایش پیدا می كند.

 
قیمت نصب نرده حفاظ شاخ گوزنی :
 
مسئله قابل بحثی که می تواند تاثیر بسیار در قیمت تمام شده حفاظ داشته باشد نصب حفاظ می باشد. هزینه نصب حفاظ روی دیوار می تواند متغییر باشد برای نمونه نصب حفاظ در بالای دیوار ها و سازه های بلند کار سخت تری میباشد و به طور نرمال هزینه نصب بالاتری دارد.شهر و منطقه نصب حفاظ نیز آپشن دیگری میباشد که می تواند در قیمت حفاظ موثر باشد.نصب حفاظ در مناطق دورتر به علت بعد مسافت ،هزینه انتقال حفاظ و رفت و آمد جهت نصب ،در قیمت نهایی حفاظ موثر میباشد.
 
حفاظ کشی دور دیوار
 

عوامل موثر در قیمت حفاظ شاخ گوزنی

 
 نرده شاخ گوزنی روی دیواری  سازه هایی از میلگرد است که با جوشکاری، رنگ کاری و طی پروسه ای طولانی و پیچیده به شکل انواع حفاظ ها در می آید. به همین علت پارامتر های بسیاری در تعیین قیمت آن نقش دارند. درمیان فاکتورهای مذکور مهم ترین فاکتور میلگرد است.میلگرد نیز بر اساس عوامل گوناگونی تعیین قیمت می گردد عواملی نظیر میزان تراکم، نوع جنس، میزان کیفیت، فرایند تولید و طبیعتاً هر چه عوامل یاد شده خوب و استاندارد باشند، منجر به افزایش قیمت نیز می گردند
 
حفاظ دور تا دور دیواری

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی

 
یکی از رایج‌ترین حفاظ‍‎های مورد استفاده روی دیوارهای شهر تهران، نرده های شاخ گوزنی میباشند نرده‌ها به دلیل شباهت به شاخ گوزن به این نام شهرت یافته‌اند و جزء نرده‌های بسیار زیبا دسته‌بندی می‌شوند.
هزینه این نرده‌ها هم نسبت به نرده‌های سرنیزه ای بالاتر بوده و هر چند که برای این محصول هم محدوده قیمتی مشخصی برای آن وجود ندارد و قیمت نرده وابستگی بسیار زیادی به تراکم تعداد شاخه، عرض و ارتفاع حفاظ مواد مصرفی و کیفیت سلخت آنها دارد.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا